Події

logo_white_2018

Запрошуємо 1 листопада на відкриття Парку скульптур “Адреналін”

У лучан з’явилася ще одна причина пишатися рідним містом, а в гостей та туристів новий цікавий об’єкт – парк дерев’яних скульптур. 

Кілька десятків унікальних, авторських витворів мистецтва були створені майстрами з різних міст України: Луцька, Львова, Рівного, Житомира, Полтави, Харкова, Криму, а також з Білорусі  та Німеччини у рамках першого міжнародного Korsak Carving Festival. Він тривав з 20 по 25 серпня і був приурочений першій річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків та 10-ій річниці культурно-розважального центру “Адреналін Сіті”.

Урочисте відкриття Парку скульптур “Адреналін” відбудеться 1 листопада о 17: 00. У програмі відкриття: шоу палаючих химер, закладення Алеї дерев, а також смачний глінтвейн та гарбузовий десерт. Вхід вільний! Запрошуємо!

«КРИЛАТИЙ ВІТЕР» ВДРУГЕ УВІРВАВСЯ У АРТ-КАФЕ «СТОП КАДР»

У рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» у арт-кафе «Стоп-кадр», що в КРЦ «Адреналін Сіті», уже вдруге відкрилася виставка творів учнів Луцької художньої школи «Крилатий вітер» з пленеру у болгарському місті Балчик.

Семеро молодих художників : Володимир Стахів, Дарина Лучинець,  Ольга Смага, Христина Максименко, Алевтина Мельничук, Юлія Стахів та Юлія Чабала представили свої теплі і гарні роботи, які передають настрій сонячної Болгарії.

Керуючий партнер Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак привітала учасниць з приємною подією в їхньому житті, відзначивши, що проект «Крок на шляху мистецтва» це не лишень експозиція, а ціла лабораторія, де представлені роботи споглядають, обговорюють, радять. Це платформа для спілкування мистецьких поколінь.

«Ці дівчата – як справжній весняний крилатий вітер, свіжий подих, які по-новому дивляться очима юних талантів на  навколишній світ. Ми дуже раді представити у рамках проекту їхні роботи, сповнені тепла, сонця та художньої майстерності», – відзначила Леся Корсак і вручила художницям квіти та афіші на пам’ять.

Привітала учасниць виставки, а також їхніх викладачів та батьків, друзів і директора Луцького художнього музею Зоя Навроцька, наголосивши, що цей проект є прекрасним поштовхом для розвитку подальшої мистецької кар’єри кожної з учасниць.

З вітальним словом до молодих мисткинь звернулися й їхні наставники, батьки, а насамкінець кожна з дівчат також подякувала їм та організаторам за можливість показати свої полотна широкому колу поціновувачів мистецтва.

Подія місяця: у листопаді Михайло Барабаш покаже у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків MEDIAHUMAN

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 15 листопада 2019 року відбудеться презентація  виставкового проекту MEDIAHUMAN відомого художника-віртуоза Михайла Барабаша.

Митець працює у жанрі живопису, інсталяції, перформансу, ленд-арту, аудіо-візуального мистецтва. Його кредо: «Людина – головна тема у мистецтві…»

Отже, запрошуємо, 15 листопада, початок о 17.00 годині. Вхід у день відкриття вільний.

До слова, Михайло Барабаш родом з Тернополя, але, як художник cформувався у Львові.

Тут він навчався у Львівській академії мистецтв та вперше презентував мистецькі проекти, які називає ключовими у його творчій біографії.

Митець був одним з учасників мистецького угрупування Кома (Кома – Сергій Петлюк, Олексій Хорошко, Мирослав Вайда, Михайло Барабаш).

Він є також співзасновником мистецького об’єднання НУРТ, яке займається організацією проектів та фестивалів, пов’язаних з сучасним мистецтвом.

Барабаш також причетний до створення та організації фестивалю сучасного сакрального мистецтва Сакральний простір.

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків Лесь Подерв’янський привіз «Kultur-Natur»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулася визначна подія – презентація виставки  «Kultur-Natur» . Роботи одразу трьох відомих митців – художника та драматурга  Леся Подерев’янського , його доньки  Анастасії Подерев’янської  та зятя  Олександра Смирнова  – були представлені  10 жовтня  біля стін музею.

На відкриття експозиції приїхав сам Лесь Подерев’янський, тож у цей вечір відвідувачів у музеї було чимало – багато лучан та гостей міста прийшли, аби взяти автограф, поспілкуватися та сфотографуватися з відомим митцем.

«Більшість знають Леся як літератора, але я знаю його як блискучого художника, який зробив багато сторінок історії українського мистецтва. Сьогодні ми представляємо Леся Подерев’янського – художника та блискучого живописця у межах проекту «Kultur-Natur», – цими словами відкрила торжеству подію мистецтвознавця Зоя Навроцька.

«Ми дуже вірили, що ви таки знайдете дорогу до Луцька, слава Богу, що ця зустріч нарешті відбувається. Ви самі бачите, як багато молоді та очей хочуть побачити живу легенду», – зазначила куратор МСУМК Леся Корсак.

Звертаючись до присутніх, Лесь Подерв’янський закликав насолоджуватися живописом, як вишуканою стравою у ресторані:

«Картини не потребують зайвих речей. Їх треба споживати очима, так, як ви в ресторані споживаєте гарну їжу, і отримувати насолоду. Різниця в тому, що в ресторані ви насолоджуєтеся завдяки рецепторам на язику та в роті, а тут – ви це робите очима. Все дуже просто», – сказав Лесь Подерев’янський.

Він додав, що сучасне мистецтво – це дуже широке поняття: «Власне, там немає жодних рамок… У сучасному мистецтві головне – це ідея, виконання виноситися за скло, за кордон, і тут ми можемо поставити собі таке питання: а чи багато людей у світі можуть генерувати ідею? І з’ясовуємо, що ні. Більш-менш, такої майстерності можна навчити шкірного. Наприклад, коли ти заходиш до музею світового рівня, то 80–90% – це дуже префектні майстри, десь 5% – це генії та ще кілька відсотків – це генії, які своїм мисленням штовхнули мистецтво вперед».
Під час заходу всі охочі мали змогу поспілкуватися з художником, отримати автографи та сфотографуватися разом.

До речі, побачити атмосферність творів Леся Подерв’янського, його доньки та зятя у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків можна протягом місяця – до 10 листопада.

У АРТ-КАФЕ «СТОП КАДР» ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА МОЛОДОГО ХУДОЖНИКА З КРИВОГО РОГУ

Сьогодні, 2 жовтня, біля арт-кафе “Стоп Кадр”, що у культурно-розважальному центрі “Адреналін Сіті” відбулося відкриття персональної виставки Миколи Ампілогова “NEW WAY” у рамках проекту “Крок на шляху мистецтва”.

Молодий художник прибув із Кривого Рогу, щоб показати своє мистецтво луцькому глядачеві. Про себе розповівши, що змалку спостерігав за матір’ю, яка дуже добре малює. Але тільки у 18 років зрозумів, що не хоче малювати пейзажі, чи просто дерева, людей, натомість почав витягувати образи зі свого внутрішнього світу.

  • Моя ідея, не показувати, що відчуває митець, абстрагуватися від своїх переживання і зображувати спокій та відстороненість, – зазначив він.

Привітала молодого автора керуючий партнер Музею сучасного українського мистецтва Корсака Леся Корсак. Вона зазначила, що проект «Крок на шляху мистецтва» призвань сприяти розвитку генерації сучасної творчої молоді

  • Це свого роду лабораторія, де твори молодих художників отримують певну оцінку від старших колег, мистецтвознавців і таким чином, знаходять свій творчий шлях, – зазначила пані Леся та побажала, щоб через кілька років роботи Миколи були представлені у великих залах МСУМКу.

Мистецькознавець Зоя Навроцька зазначила, що у Миколі дуже свіже відчуття колористики, при тому, що він не має художнього освіти та вказала на три шляхи розвитку його творчості.

  • Вже сформований формат безпредметного мистецтва і, що важливо – тут панують почуття, дуже талановитий, – резюмувала пані Зоя.

Персональна виставка Микола Ампілогова «NEW WAY» в арт-кафе «Стоп Кадр» діятиме кілька тижнів.

Заявка