Події

logo_white_2018-1.png

У АРТ-КАФЕ «СТОП КАДР» ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА МОЛОДОГО ХУДОЖНИКА З КРИВОГО РОГУ

Сьогодні, 2 жовтня, біля арт-кафе “Стоп Кадр”, що у культурно-розважальному центрі “Адреналін Сіті” відбулося відкриття персональної виставки Миколи Ампілогова “NEW WAY” у рамках проекту “Крок на шляху мистецтва”.

Молодий художник прибув із Кривого Рогу, щоб показати своє мистецтво луцькому глядачеві. Про себе розповівши, що змалку спостерігав за матір’ю, яка дуже добре малює. Але тільки у 18 років зрозумів, що не хоче малювати пейзажі, чи просто дерева, людей, натомість почав витягувати образи зі свого внутрішнього світу.

  • Моя ідея, не показувати, що відчуває митець, абстрагуватися від своїх переживання і зображувати спокій та відстороненість, – зазначив він.

Привітала молодого автора керуючий партнер Музею сучасного українського мистецтва Корсака Леся Корсак. Вона зазначила, що проект «Крок на шляху мистецтва» призвань сприяти розвитку генерації сучасної творчої молоді

  • Це свого роду лабораторія, де твори молодих художників отримують певну оцінку від старших колег, мистецтвознавців і таким чином, знаходять свій творчий шлях, – зазначила пані Леся та побажала, щоб через кілька років роботи Миколи були представлені у великих залах МСУМКу.

Мистецькознавець Зоя Навроцька зазначила, що у Миколі дуже свіже відчуття колористики, при тому, що він не має художнього освіти та вказала на три шляхи розвитку його творчості.

  • Вже сформований формат безпредметного мистецтва і, що важливо – тут панують почуття, дуже талановитий, – резюмувала пані Зоя.

Персональна виставка Микола Ампілогова «NEW WAY» в арт-кафе «Стоп Кадр» діятиме кілька тижнів.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка