Запрошуємо на майстер-клас з графіки з Наталею Кумановською

logo_white_2018

Запрошуємо на майстер-клас з графіки з Наталею Кумановською

2 березня, у суботу, з 13.00 по 15.00 в рамках проекту АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА відбудеться графічний майстер-клас разом з художницею Наталею Кумановською.

під час майстер-класу ви матимете можливість реалізувати свій творчий потенціал, освоїти ази та виконати справжній графічний твір!

Дізнаєтесь про можливості й застосування цієї техніки, її прийоми та навіть секрети, пройдете весь шлях від ідеї та ескізу до готового твору, який буде вашою власністю. Гостре перо – це завжди особливо, витончено, делікатно та трохи романтично! Вміти писати пером – унікально та ексклюзивно.

Надаємо всі необхідні матеріали. З собою потрібно взяти лише гарний настрій і велике бажання створити щось мистецьке власними руками.

Вартістьучасті у майстер- класі 300грн.
Телефон для запису 066 142 51 18

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”

Лекція «Ленд-арт. Мистецтво Землі»

2 березня, у суботу, о 17 годині запрошуємо на лекцію “Ленд -арт. Мистецтво землі”.

Лектор: Олександр Сушинський

Завжди існував розподіл на Природу і Культуру. На людину і весь інший об’єктний світ. Радикальне переосмислення ролі людини у світі: чи можемо ми помислити Світ-без-нас? Деякі роботи ленд-арту претендують на величну демонстрацію відповіді на це непросте питання. Ленд-арт з’являється близько 68-го року – як радикальний жест інституціональної критики – вихід за межі галерейного білого кубу, музейної стерильності, а також ознака еко-соціального руху 60-70-х. Вплив італійського «арте повера», японської філософії, яка тоді була модна в Нью-Йорку, особливо – Д.Т.Судзукі і не тільки. Р.Смітсон (сяюче поле), В. де Марія (керовані блискавки), М.Хейзер, Д.Таррел (вулкан Роден), Ритми життя Е.Роджерса – одна з найвеличніших за задумкою ленд-арт робіт – ланцюг з геогліфів, ростягнутих по всьому світу в 12 екзотичніших місцях планети. А.Сонфист, К.Андре, Д.Оппенгейм, Р.Лонг, Н.Холт, Ч.Росс. Я.Діббетс та інші. Поговоримо також про об’єкт орієнтовані онтології Г.Хармана, К.Мейясу, Б.Латура, Ю.Такера, Дж.Беннет та б.Вудворда, які пропонують відмовитись від ієрархії на чолі з людиною на кроисть горизонтального сприйняття світу, де люди, цілком можливо, займають позицію на рівні з камнями, деревами, горами і нейро-мережами. Що це може дати в перспективі і як з цим бути, поговоримо на наступній лекції нашого циклу.

Квиток на одну лекцію – 75 грн
Блок із чотирьох лекцій – 200 грн

Номер: 066 142 51 18

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
м. Луцьк, вул. Карбишева,1

У Музеї Корсаків презентують виставку Емми Андієвської

1 березня 2019 року о 17.00 годині у Музеї Корсаків відбудеться урочиста презентація сенсаційної виставки малярства Емми Андієвської – мисткині та письменниці, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, яка нині є справжньою легендою сучасного українського мистецтва.

Понад п’ятдесят творів художниці надає для експонування у Луцьку Історико-етнографічний музей «Бойківщина», що у м. Самборі.

Виконані авторкою протягом різних етапів творчої діяльності (1970–2018-ті рр..) твори відображатимуть її мистецькі та світоглядні пріоритети, композиційно-колористичні  пошуки, формування та розвиток індивідуальної стилістичної методи.

Виставка Емми Андієвської у МСУМК проводиться в рамках співпраці з держаними музеями України, партнерство з якими є важливим статутним завданням музею.

Вхід вільний у день відкриття!
Запрошуємо!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 КРЦ “Адреналін Сіті”

Малюємо квітковий натюрморт

МСУМК в рамках проекту «Академія сучасного мистецтва» продовжує серію майстер-класів пастеллю, разом з художницею Галиною Івашків!

У суботу (23 лютого) з 13:00 по 15.00 продовжуємо розвивати навички в техніці сухої пастелі, цього разу малюємо квітковий натюрморт.

У Вас буде можливість власноруч створити картину, яка стане чудовим доповненням до Вашого інтер’єру або прекрасним подарунком, також отримаєте новий цікавий досвід та чудовий настрій в дружній атмосфері мистецтва!

Вартість: 300 грн. Матеріалами забезпечуємо.
Кількість місць обмежена.

Номер:066 142 51 18
Реєстрація обов’язкова за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdraP7iQcSZ-9D7br3KlLc3ABPhDwyvkGSImexMRyfRFAGNqw/viewform

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”

У «СТОП-КАДРІ» – ВИСТАВКА ХУДОЖНИЦІ ОЛЬГИ БАЛАГАНСЬКОЇ

У рамках мистецького проекту «Крок на шляху мистецтва» в арт-кафе «Стоп-кадр» відкрилася виставка молодої художниці Ольги Балаганської. Загалом представлено десяток портретів, виконаних в оригінальній манері юної мисткині, а саме виставка має назву «Індивідуальні відмінності портрету».

Привітати художницю з відкриттям персональної експозиції прийшли її однодумці, друзі, мама.

З вітальним словом виступила і керуючий партнер Музею Леся Корсак, яка зазначила, що портрет – це не простий жанр, але до нього зверталися майже усі світові класики, тому він заслуговує на почесне місце в образотворчому мистецтві.

Підтримала Ольгу і Зоя Навроцька, директорка Луцького художнього музею, зазначивши, що в дівчини однозначно є хист та оригінальне бачення прекрасного, й побажала їй подальших успіхів та особистісного й професійного розвитку.

Квіти й щирі слова отримала та почула художниця від матері та однодумців, які пишаються донькою і талановитою колегою. Виставка «Індивідуальні відмінності портрету» експонуватиметься впродовж місяця.

Нагадаємо, що проект «Крок на шляху мистецтва» започаткований галереєю сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» ще у 2015 році з метою підтримки молодих художників.

В рамках проекту галерея надає можливість молодим митцям представляти свої твори в арт-кафе «Стоп-кадр», проводити в його залах презентації, обговорення, дискусії, реалізовувати власні творчі проекти, інсталяції, перформанси та допомагає їм зробити перші кроки до відкриття свого таланту глядачеві. З того часу десятки і десятки молодих талантів презентували свою творчість і надихнулися творити далі.

Лекція «Концептуалізм 60-70-ті. Дискваліфікація мистецтва»

Питання, яке ставить концептульний арт — не що є прекрасне, а що є мистецтво, в принципі. Смерть мистецтва від Мане, коли неможливо малювати як раніше, смерть в чорному Малевича — неможливо малювати зади товстих Венер, далі Дюшан, потім ще одна смерть в порожніх стінах галереї — Ів Кляйн і невидимих картинах Р. Баррі.

Поговоримо про американську школу концептуалізму: Д. Балдессарі, Дж.Кошута, С. Левітта та радянський концептуалізм: І. Кабакова, А.Монастирського, Д. А. Прігова, Ю. Альберта та інших представників, а також про програмні тексти “Мистецтво після філософії” і “Параграфи концептуального мистецтва”.

Що відбувається з поверненням до ідеї Платона, копії, що є суттю мистецтва за Кошутом і Левіттом?

Чому досить щось назвати мистецтвом, щоб воно вважалося таким? Питання Л.Вайнера: «Чому досить записати ідеї проекту в блокноті і не матеріалізовувати?

Питання про дематеріалізацію мистецтва — центральний в XX столітті й зараз — мається на увазі нон-спектакулярне мистецтво, естетика відносин та ін. А. Монастирскій з товаришами могли просто зателефонувати один одному і розповісти про ідею проекту і це й було достатньою підставою, щоб проект здійснився. Концепт-артисти претендували на підрив ринкової системи циркуляції мистецтва.

Чи здійснилось пророцтво Гегеля про дискваліфікацію мистецтва і залежність останнього від філософії та науки? Але чи вийшло?

Наступна лекція:

Лекція #4 Ленд-арт і site specific. Ізоляція сяючого поля

Контакний номер: 066 142 51 18

Квиток на одну лекцію – 75 грн
Блок із чотирьох лекцій – 200 грн

Запрошуємо дітей на мистецьке заняття «Лев – цар звірів»

24 лютого запрошуємо діток у ТВОРЧУ НЕДІЛЮ.

Під час мистецького заняття «Лев – цар звірів», кожен учасник матиме можливість попрацювати з новою технікою – пастеллю, оволодіти, з одного боку, чіткістю і графічністю ліній, а з іншого боку, створюти яскраві мальовничі ефекти на своїй роботі. Намалювати кольоровий світ лева різноманітними віддінками та прикрасити його візерунками.

Вік учасників 6-12 років. Початок о 15 год.

Вартість: 75 грн 
Абонемент на місяць: 250 грн

Реєстрація за тел.: 066 142 51 18

ТВОРЧА НЕДІЛЯ запрошує на дитячий майстер-клас

17 лютого, у неділю, ТВОРЧА НЕДІЛЯ запрошує діток 6-12 років на мистецьке заняття «Казковий птах», під час якого, кожен учасник матиме можливість намалювати оригінальну графічну пташку, розписати її багатими розкішними орнаментами та чудернацькими візерунками.

Початок о 15 год. Вартість: 75 грн

Абонемент на місяць: 250 грн

Реєстрація за тел.:066 142 51 18

Запрошуємо на майстер-клас з портретного жанру

Академія сучасного мистецтва продовжує серію майстер-класів для дорослих!

16 лютого, у суботу, о 13 год. в рамках проекту «Академія сучасного мистецтва» відбудеться майстер-клас під керівництвом художниці Галини Івашків, на якому ви дізнаєтесь про особливості роботи в області портретного жанру: чим керуватися у виборі натури, як будувати постановку і вибирати ракурс, як правильно вести роботу на різних етапах створення картини і не тільки…

Ви матимете чудову можливість намалювати портрет з натури одночасно з художницею, користуючись її порадами та рекомендаціями!

Вартість: 300 грн. Матеріалами забезпечуємо.
Кількість місць обмежена.

Номер: 066 142 51 18
Реєстрація обов’язкова за посиланням:
ТУТ

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”

Лекція «Поп-арт: капіталізм і шизофренія»

16 лютого, 17 год. МСУМК запрошує на лекцію ”
Поп-арт: капіталізм і шизофренія “

Штати після Другої Світової. Бари “Five spots”, “Mintons”, “Village Vanguard”, “Birdland”. Ч.Паркер, Т. Монк, М.Девіс, Д. Колтрейн, О. Коулмен, Ч. Мінгус. Тут же, художники абстрактного експресіонізму – Дж.Полок, В.де Куннінг, Ф. Кляйн.

Але настали 60-ті і всі ФБР-івські улюбленці типу вищеназваного Полока і компанія містера К.Грінберга – полетіли в сміттєвий кошик. Дизйнер Енді виходить на сцену зі своїми хлопчиками і дівчатками. 100 тисяч заробив на Харперс базарі та Воуг як дизайнер. Енді був нікому не потрібний, ні в Йорку, ні в Л. А, (супи Кемпбелл в галереї Ferus). Ніхто не купував, ніхто не писав в пресі. Генрі Гертзаллер підкинув ідею з супом, Мюріель підказала про долар і колу? Молодець! Це твій шанс. Ти найкращий дизайнер-маркетолог Америки. Я – Енді Уорхол, я, а не він, я – дзеркало світу, я – їм суп, я завалююсь на вечірку з герцогинею Divine, і танцюючим під амфетаміном Едді Седжвік, я розкручую Вельвет і Ніко, що розтягує фрази, я знімаю 8-годинний. “Емпайр” і Сальвадора в-Далі, який вгамувався тільки перед камерою, я продаю свої трафарети-в-шовках Мерилін і Елвіса. Ти – Енді, тебе розірве на автографах у Філадельфії, але те, що ти робиш – їм не треба. Вони самі. Меланхолія – ПЛАНЕТА Уорхола. Дякую за дівчат з Челсі. Ти – суспільство. Ти – спектакль. Ти – неіснуючий журнал «АРТ/ЗЛО», Ти диявол у виставі Ромео Касетлуччі «Inferno», ти – машина, ти – споживач, ти – Ніцше по-польськи.

Розклад наступних лекцій:
Лекція #3 Концептуалізм 60-70-ті. Мистецтво до/після філософії
Лекція #4 Ленд-арт і site specific. Ізоляція сяючого поля

Номер: 066 142 51 18

Квиток на одну лекцію – 75 грн
Блок із чотирьох лекцій – 200 грн

Заявка