Майстер-класи з олійного живопису

logo_white_2018

Майстер-класи з олійного живопису

Академія сучасного мистецтва продовжує серію майстер-класів з олійного живопису!

2 лютого у суботу, з 13:00 до 15.00
відбудеться заняття “Живописний портрет”
(етюд голови академічного характеру), на якому ми продовжимо ознайомлюватися з мистецькою технікою, попрацюємо та поспілкуємося з відомою українською художницею Галиною Івашків та створимо власну живописну роботу.
Ви матимете змогу навчитись бачити в кожній людині те унікальне, що відрізняє її від всіх інших, визначати основні акценти, віднайти особливу рису та перенести свої спостереження на папір, відчути себе мистцем та зарядитись творчою енергією!
Запрошуємо всіх!

Вартість: 300 грн. Матеріалами забезпечуємо.
Кількість місць обмежена.

Номер: 066 142 51 18
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdraP7iQcSZ-9D7br3KlLc3ABPhDwyvkGSImexMRyfRFAGNqw/viewform

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”  

Запрошуємо на мистецьке заняття «Казковий будиночок»

ТВОРЧА НЕДІЛЯ для дітей, в рамках проекту АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА запрошує на мистецьке заняття «Казковий будиночок», під час якого діти матимуть можливість попрацювати із новим природнім матеріалом, а саме поліпити із глини, створити унікальний виріб та забрати його із собою.

Заняття із ліпки – це прекрасна можливість самовиразитися, а також розвинути дрібну моторику, спостереження, уяву та фантазію.

Заняття відбудеться 3 лютого о 15 годині у Музеї Корсаків у КРЦ “Адреналн Сіті”.
Вікова група учасників: 6-12 років
Вартість: 75 грн.

Абонемент на місяць: 250 грн
Реєстрація за тел.: 066 142 51 18

МСУМК розпочинає великий мистецький проект-дослідження «ГЕНЕЗА»

МСУМК розпочинає великий мистецький проект-дослідження «ГЕНЕЗА», що буде складатись з окремих великих кураторських проектів, які досліджуватимуть творчі угрупування, напрямки та окремі унікальні явища в українському мистецтві. Залучення кураторів та мистецьких інституцій дасть нам змогу об’єктивно фіксувати та описувати розвиток українського сучасного мистецтва. Проект передбачає крім експонування самих творів також обговорення, дискусії, лекції та випуск серії дослідницьких матеріалів.

Перший захід проекту –
відкриття виставки “ІНДИВІДУАЛЬНІ АРТИКУЛЯЦІЇ” незалежне мистецтво Івано-Франківська” відбудеться 6 лютого о 17.00 у Музеї Корсаків.

Запрошуємо. Вхід вільний!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”

ОГОЛЕНІ ЖІНКИ ТА ЗЛАМАНІ СТІЛЬЦІ: У ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «МІФІЧНУ» ВИСТАВКУ.

Текст і фото: Юлія КАРМАНСЬКА
Київський художник Андрій Александрович-Дочевський експонував виставковий проект «Приборкані міфи» у суботу, 25 січня, в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Лучанам представили серії «Стільці»«Мій Гамлет» і цикл «Старий заповіт», які віддзеркалюють різні роки творчості митця. Його роботи відомі серед поціновувачів малярства, графіки та сценографії.

Столичний гість розповів, що до Луцька у нього особливі почуття, оскільки колись створював декорації для луцьких театрів. Митець додав, що тут його маленька батьківщина, тому саме це місто художник обрав, аби презентувати виставку до свого ювілею – «знову тридцять», як жартує сам Андрій Александрович-Дочевський.

На думку митця, приборкання міфу полягає у його переосмисленні, вкладі фантазії. Наприклад, своїх друзів художник зобразив, як богів.

«Ця етруська серія – це портрети моїх друзів, але передані через етруську естетику. Тоді всі були богами, і я подумав, що всі мої друзі теж боги. Це певна фантазія. Я думаю, що мистецтво завжди має бути над побутом, життям. Як в театрі є подіум, сцена, так і великі майстри італійського Відродження, все робили театрально.

Серія «Стільці» – про побутові речі, які нас оточують – стільці, одяг, але в певному натюрмортному з’єднанні вона народжує сатиричні образи стосовно до нашої дійсності. Там зображені чоловічий і жіночий початок. Жіночий – червоний, а чоловічий − білий. Деякі стільці зламані, тому що в нас чоловіки ведуть себе не дуже тактовно стосовно жінок. Так я відчуваю, я показую те, що є», − розповів про свої роботи митець Андрій Александрович-Дочевський.

У цій серії представлений стілець «Юля», що символізує Юлію Тимошенко, та низка інших політичних алюзій.

На виставку завітало чимало поціновувачів творчості художника. Серед них − викладач режисерських дисциплін коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Світлана Федонюк.

«Творчість пана Андрія – багато в чому театральна. Важливо, що вона дотична до Волині, до Луцька. Художник свого часу створював декорації для лялькового та музично-драматичного театрів. Пан Андрій – викладач в художній академії у Києві, готує театральних художників-декораторів. Саме тому я тут, на його виставці, як поціновувач його таланту – і мистецького, і педагогічного. Прийдемо ще зі студентами», − запевнила вона.

Емоціями з «Таблоїдом Волині» поділилась учениця Луцької художньої дитячої школи Стефанія:

«Мені надзвичайно сподобалися його картини. Вони відрізняються від інших, вони яскраві, вони чудові, в них відображене життя. Дуже цікаві образи, пози, і скомпоновано надзвичайно гарно. Картини неймовірні», − поділилась емоціями юна поціновувачка таланту.

Виставка триватиме до 25 лютого.

Запрошуємо на майстер-клас “Звірята”

27 січня о 15:00 в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться ТВОРЧА НЕДІЛЯ для дітей, в рамках проекту АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА.

Запрошуємо Ваших дітей на майстер-клас «Звірята», на якому,  ми будемо продовжувати малювати гуашшю та писати мазками,  вчитись створювати  гру колірних плям та виявляти  форму предметів.  У процесі роботи навчимося, не лише розуміти тонкощі цієї фарби, але й створимо унікальні  малюнки.

Вікова група учасників: 6-12 років

Реєстрація за телефоном  066 142 51 18

Вартість квитка – 55 грн.

Приборкання міфів: у МСУМК презентують виставку київського художника

25 січня о 17:00 у Музеї Сучасного Українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація виставкового проекту Андрія Александровича-Дочевського (Київ) “Приборкання міфів”. 


Єдиний експозиційний ряд охоплять твори малярства та графіки, що виконані в різні періоди творчості художника, виявляючи не тільки розвиток притаманних йому стилістичних домінант, а й прив’язаність до тематики епічних масштабів із літературним або міфологічним корінням.

Водночас виставка приваблюватиме досвідченого глядача несподіваними діалогами, які Андрій Александрович-Дочевський невтомно провадить із академічними традиціями. Із пристрасністю Отелло він їх переосмислює, реформує, реконструює, заперечує або знову пропагує.


А втім…все це потрібно побачити!

Запрошуємо! Вхід вільний!

Художній музей – це вияв сутності творчих процесів, певна домінанта і, водночас, критерій оцінювання здобутків доби

Мистецтвознавець Зоя Навроцька

Неосмислені, неадаптовані суспільством мистецькі явища спроможні перетворюватись на своєрідні лагуни-тромби, які гальмують вільний творчий поступ нації (подібну думку висловила якось львівський мистецтвознавець Олена Ріпко). Адже Мистецтво є цілісним комунікативним простором, фіксатором ідей, думок, помислів, порухів серця та душі. Це, зрештою, поштовх до діалогу, дискусії, провокативних практик. Але, в кожному випадку, праця мистця – далеко не розвага. Від глядача, його інтелекту, освіченості, естетичного смаку залежить, як сприймати твір у музейній експозиції: як миттєву забаву, непорозуміння, чи імпульс до дуалізму в  розмові, до потреби «вчитатися» в авторський текст, що написаний засобами образотворчого мистецтва, спробувавши прожити його разом із творцем? Музей  сучасного  українського мистецтва  Корсаків надає таку можливість співвітчизникам – варто лише ступити у простір його експозицій і відшукати свого співрозмовника.

У музеї Корсаків – лекція про фальшування творів мистецтва

А саме, йтиметься про фальшування творів мистецтва як вид сучасного мистецтва.

Лекція відбудеться 2 лютого у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що на території КРЦ “Адреналін Сіті” (Луцьк, Карбишева, 1). Початок о 17 годині.

Оргнізатори кажуть: ще Мікеланджело займався підробкою античних скульптур, що вже казати про численні стилізації, які інколи сприймались (і оцінювались) так високо, як й оригінали. Однак між стилізацією, реплікою, імітацією і «фальшаком» є суттєва різниця: підробками не пишались. Принаймні до середини ХХ століття, коли розгорнулась масштабна робота щодо створення мистецьких фейків.

Про те, чому нині до фальшування ставляться не лише з обуренням, а щонайменше із цікавістю, а також про великих авантюристів підробки розповідатиме мистецтвознавиця Діана Клочко.

Вартість: 75 грн.
Першим 5 особам, що зареєструвалися вартість становитиме 50 грн. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdraP7iQcSZ-9D7br3KlLc3ABPhDwyvkGSImexMRyfRFAGNqw/viewform

 

Запрошуємо на виставку Петра Бевзи у Національному музеї Тараса Шевченка (Київ)

22 січня відбулося відкриття виставки київського художника Петра Бевзи в Національному музеї Тараса Шевченка, Київ. 

У свою чергу Музей Сучасного українського мистецтва Корсаків, що у Луцьку, в рамках співпраці з державними музеями бере участь у презентації виставкового проекту відомого художника Петра Бевзи «До світла. Вибрані твори живопису 2014 – 2018».

У відкритті виставки взяли участь знані мистецтвознавці, культурологи, художники, представники музейних установ країни. Було представлено альбом «Петро Бевза», який видрукували за фінансової підтримки Музею Сучасного українського мистецтва Корсаків.
Це перше видання серії «Майстри», ініційоване засновником МСУМК Віктором Корсаком.
Виставка триватиме до 17 лютого. Запрошуємо!м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12

Виставка триватиме до 17 лютого. Запрошуємо!м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12

Запрошуємо на заняття у Творчу неділю

20 січня о 15 годині запрошуємо діток 6-12 років на заняття
«Мальовничий пейзаж», на якому,  ми будемо вчитись  малювати  кольорові та яскраві мальовничі зимові краєвиди!

Вартість: 55 грнУ нас весело, творчо та пізнавально! 

Місце зустрічі: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.
вул.Карбишева, 1 .Реєстрація за тел.: 066 142 51 18

Заявка