3D-тур

logo_white_2018

Кость Борисюк «Ritual dancing II»
(17.11.2017 –  27.01. 2018)

«Політ у колір» Катерини Михайлюк

В рамках мистецького проекту “Крок на шляху мистецтва” в арт-кафе “Стоп-кадр”, що в “Адреналін Сіті” відкрилась виставка малярства молодої художниці Катерини Михайлюк під назвою «Політ у колір».

Художниця народилася та проживає в Луцьку. Навчається у Луцькій художній школі.

В експозиції представлено пейзажі, натюрморти, портрети. Виставковий ряд представлений на картонних дошках, роботи без рамок, що свідчить про творчий пошук мисткині. Твори перебувають в роботі, у так званій творчій кухні, коли художник випробовує колір, експериментує, опановує його. Але у цих творах ми вже бачимо вміння дати осяяння, вміння бачити, вміння створити враження. Ряд пейзажів написані саме як враження.

Мистецтвознавець Зоя Навроцька зупинила увагу гостей виставки на автопортреті молодої художниці.
«На невеликому клаптику картону Катерина написала свій портрет. Це не просто портрет, це роздуми про мистецтво, про себе, міркування про час. Художниця зосереджено споглядає сама в себе. Це погляд в свої думки, плани. Вона аналізує, надихається і передчуває майбутній поступ.

Це перший крок ще зовсім юної Катерини на шляху мистецтва, але дуже натхненний та наполегливий із вірою у себе та мистецтво.

Творчий наставник та вчитель юної мисткині, художниця Галина Івашків високо оцінила старання своєї учениці.

«Такі учні як нагорода. Бо така людина запалює себе як художник, несе в собі цей вогник», – зазначила Галина Івашків.

Виставка триватиме впродовж кількох тижнів, тож запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва в арт-кафе «Стоп-кадр» переглянути чудові твори Катерини Михальчук.

Катерина Михайлюк: «Політ у колір»

В рамках мистецького проекту “Крок на шляху мистецтва” в арт-кафе “Стоп-кадр”, що в “Адреналін Сіті” 14 грудня відкривається виставка малярства молодої художниці Катерини Михайлюк під назвою «Політ у колір».

Художниця народилася та проживає в Луцьку. Навчається у Луцькій художній школі (викладач – Івашків Г. М.)

«Саме живопис надихає на щось нове, прекрасне. Так приємно, коли розумієш, що ти можеш побачити та відчути те, чого не бачать та не відчувають інші.
Тільки за мольбертом відчуваю себе як вільний птах. Як птах , який не залежний від цього світу.
Виставка присвячується кольору, яким можна накликати як і агресію, так і радість».

Галерея «Арт-кафедра» оголосить підсумки конкурсу авторської карикатури

Галерея сучасного мистецтва «Арт-кафедра» запрошує на фінал конкурсу авторської карикатури «Умовні українці».
Захід відбудеться 14 грудня о 17 год КРЦ Адреналін Сіті, вул.Карбишева.
Призовий фонд конкурсу — 2400 гривень: 1000 гривень за перше місце, 800 і 600 — за друге і третє.

Нагадаємо, що конкурс тривав з 1 жовтня до 1 грудня 2017 року.

Участь в конкурсі можуть брати як професійні художники, так і аматори образотворчого мистецтва. Всі роботи подані до участі мають відповідати тематиці конкурсу.

Авторські малюнки можуть бути в графічній чи живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Від одного учасника прийматимуть не більше п’яти малюнків.
Карикатури оцінюватимуть за актуальністю та повнотою розкриття тематики, цікавим осмисленням подій сьогодення, оригінальністю оформлення, професійним виконанням, якістю та естетичним виглядом роботи.

Заявка