Елементи Космогонії

logo_white_2018

«КОСМОГОНІЯ» (від грецького слова «народження»)«КОСМОГОНІЯ» (від грецького слова «народження»)

«КОСМОГОНІЯ» (від грецького слова «народження»).

Це діалог із глядачем про те, як «Хтось, якимось чином, створив щось та когось, та про те, для чого все це». Ми також хочемо подискутувати на тему «Де все взялося, де взялися ми і що з нами буде?». Про «Рух від хаосу до порядку і чим все це закінчиться».

У рамках проєкту ми створюємо найбільший у світі живопис на полотні, площею 2 000 м2. Цю роботу намалював знаковий український художник – Петро Антип.

Нова зала музею площею 5 000 м2 задіяна під реальний виробничий процес, який є частиною артпроєкту. Це, з одного боку, разом із картиною та іншими арт-обєктами, сприяє виникненню рефлексії на одвічні проблеми, наштовхує на певні ідеї, генерує інсайти та пробуджує творчий дух.

твори мистецтва, інтегруючись у реальний виробничий процес, стають не відокремленими від життя, а його частиною. Це дозволяє як глядачам, так і працівникам отримати унікальний психоемоційний досвід. Перші спостерігають у реальному часі за «процесом космогонії» у контексті концепції зали та постановки непростих питань. Другі відчувають себе порадниками на «величезній сцені», які не просто виконують свою роботу, а допомагають людям розібратися у первозданних та довічних проблемах, одночасно вирішуючи їх – кожен для себе.

Проєкт “Космогонія” включає сотні арт-обєктів та представляє  синергію різних видів мистецтв:

  • Живописне полотно площею 2000 квадратних метрів .
  • Графіку, яка демонструватиме космогонічні сцени використовуючи переваги ліній і штрихів та контрастів білого і чорного.
  • Скульптуру, яка буде у стані «невагомості» розміщуватися у різних точках 60 000 м3 простору експозиційної зали.
  • Фото- та відеоарт: у залі демонструватимуться фото та відео на космогонічні теми, які розкриватимуть певні аспекти актуалізованих питань.
  • Світлове мистецтво: світлові інсталяції та скульптури.
  • Саунд-арт, який дозволить глибше занурюватися у контекст «народження» за рахунок зв’язування звуку з просторовим та візуальним сприйняттям.
  • Голографію, що дозволить створювати динамічні арт-інсталяції, які змінюватимуться в залежності від кута перегляду або та реагуватимуть на дії глядача.
  • Кінетичне мистецтво: за допомогою мобілів у просторі будуть приведені в рух скульптури, інсталяції та інші артефакти.
  • Доповнену та віртуальну реальність, що надасть глядачам іммерсивний досвід, який дозволить взаємодіяти з 3D-світом та забезпечить поглинання їх в альтернативну реальність.
  • Філософський трактат, у якому будуть описані всі зображені сцени, теорії, міфи і т.д., їх суть та значення. Де будуть висвітлені міркування щодо майбутнього: яким воно буде і що робити, щоб воно було.

 

Проєкт «Космогонія» – це унікальний український варіант мистецтва майбутнього, якому немає аналогів на планеті. Інтегруючи величезну кількість сучасних мистецьких напрямків, він показує взаємодію добра і зла у часопросторі, щоб спонукати глядачів до рефлексії про своє існування, про свою місію, про власну внутрішню «космогонію». Щоб робити їх іншими. Щоб забезпечити «космогонію» кожного і всіх.

Ніч в Музеї Корсаків «Космогоніч» | 18.05

Запрошуємо вас на масштабну подію – ніч у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків “Космогоніч”! ???? На вас чекає насичена імпровізаційна подія, де мистецтво зустрінеться з космосом. ????
 
???? Дата: [18.05.24]

???? Час: [18:00 – 23:00]


???? Місце: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
 
У межах заходу відбуватимуться:

– Майстер-класи із проявлення фотографій та гончарства ????????

– Перформанси????

– Концерти живої музики????????

– Діджей сети з коктейлями ✨

– Перегляд кіно????

– Нічна екскурсія з ліхтариками залами музею????

– Передпоказ настільної гри МСУМК☄️

– Начерки оголеної натури????

– Чайна церемонія????
… та багато іншого!
 
ВХІД за вільний донат від 50 грн. Усі виручені кошти будуть спрямовані на виготовлення аптечок та пошиття турнікетів.
 
До зустрічі, 18 травня!
Запрошуйте друзів та насолоджуйтеся неймовірною атмосферою разом з нами. ????✨
м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

КРЦ «Адреналін Сіті»


⏰пн-пт: 12:00-20:00

⏰сб-нд: 11:00-20:00

????066 142 51 18

Заявка