Події

logo_white_2018

У «Арт-кафедрі» вчили створювати «Осінній настрій»

У галереї сучасного мистецтва «Арт-кафедра» відбувся майстер-класі відомої художниці Галини Івашків. Більше 30 юних талановитих учнів художніх шкіл, студентів, молодих художників та аматорів відвідали захід.
На початку до присутніх звернулася керуючий партнер «Арт-кафедри» Леся Корсак, яка привітала всіх і зазначила, що галерея сучасного мистецтва виконує функцію покладену на неї, знайомить відвідувачів не лише з готовими творами мистецтва, а й навчає новим техніками малярства, знайомить з відомими художниками та їх творами, проводить цікаві лекції та практичні заняття.
Потому Галина Івашків та мистецтвознавець Зоя Навроцька ознайомили присутніх з можливостями техніки «суха пастель» та показали зразки робіт. Далі учасники майстер-класу малювали натюрморт осінній настрій з викладеної композиції з осінніх овочів та квітів.
«Враження – найкращі, це незабутній урок для нас, як учнів художньої школи, відчути себе справжніми художниками. А майстерінсть та манера творити Галини Івашків, лише надихає і дає нові поштовхи до творчості», – ділиться враженнями юна художниця Аліна.

Галина Івашків: художниця світла

У галереї мистецтв «Арт-кафедра» 2 жовтня відбувся творчий вечір Галини Івашків – живописця, сценографа, педагога, члена Національної спілки художників України. Представила присутнім художницю керуючий партнер галереї мистецтв Леся Корсак, яка назвала основні віхи життєвого і творчого шляху мисткині, підкресливши її неординарність як особистості та виразність робіт з-поміж інших.
Мистецтвознавець Зоя Навроцька зазначила, що полотна Галини Івашків випромінюють світло, чистоту, вони наповнені особливим духовним змістом, який присутній як в реалістичних творах, так і у формальних композиціях художниці.
У свою чергу пані Галина зазначила, що в своїх творах вона намагається відображати особисте творче енергетичне поле, її метафоричний простір, де митець відтворює сам себе. Вона також розповіла про найцікавіші моменти свого навчання у Львові, своє бачення цього міста у різнобарв’ї і образах. Водночас зазначила, що Луцьк для неї забарвлений у різні відтінки зеленого кольору. Згадала пані Галина і про викладачів, адже вона була ученицею Валентина Кирилкова, картини якого також присутні в галереї мистецтв. До речі, на зустрічі були присутні й учні художниці, яким вона передає свої талант і вміння.
Яскраві, світлі полотна Галини Івашків під акомпанемент cтрунного квартету «Маестро-Волинські» сприймалися щиро і з відчуттям повної гармонії побаченого і почутого. На завершення лунали вірші Ліни Костенко, як обрамлення до картин Галини Івашків – художниці світла і добра.

Заявка