29 березня о 17:00 в Музеї Корсаків відбудеться відкриття проєкту Григорія Лоїка «МАЙДАН-ВІЙНА-МАРЕ»

logo_white_2018

29 березня о 17:00 в Музеї Корсаків відбудеться відкриття проєкту Григорія Лоїка «МАЙДАН-ВІЙНА-МАРЕ»

29 березня о 17:00 в Музеї Корсаків відбудеться відкриття проєкту Григорія Лоїка «МАЙДАН-ВІЙНА-МАРЕ».

Запрошуємо

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

КРЦ «Адреналін Сіті»

пн-пт: 12:00–20:00

сб-нд: 11:00–20:00

066 142 51 18

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття оновленої основної експозиції «Генеза сучасного українського мистецтва»!

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття оновленої основної експозиції «Генеза сучасного українського мистецтва»!

Історія експозиції «Генеза» Музею Корсаків бере свій початок з 2018 року. Протягом цього часу вона зазнавала постійних поповнень та трансформацій. 24 лютого 2022 року експозиція МСУМК була евакуйована з метою збереження та захисту у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Завдяки довготривалій роботі команди музею, експозиція знову доступна для відвідувачів.

Запрошуємо всіх на відкриття!

Дата: 9 березня 2024 року

Час: 18:00

Місце: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.

Вхід вільний!

Музей Корсаків спільно зі школою концептуальної та арт фотографії MYPH підготували для вас виставковий проєкт 13 авторів/-ок та 25 відеопроекцій — «ГЛИБИНИ ПСИХЕЇ»

Музей Корсаків спільно зі школою концептуальної та арт фотографії MYPH підготували для вас виставковий проєкт 13 авторів/-ок та 25 відеопроекцій — «ГЛИБИНИ ПСИХЕЇ». 

Де: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Коли: 1 березня, о 17:00

Чекаємо вас на події!

Концепція архетипу початково була запропонована та введена у наукове коло Карлом Густавом Юнгом. Психологія трактує архетип як єдине колективне підсвідоме, а культурологія визнає це поняття основним елементом культури, який формує моральні імперативи духовного життя.

Архетипи, закодовані у нашому підсвідомому, беззаперечно, творять важливий вплив на формування наших переконань, поведінкових патернів та емоційних реакцій. Ці універсальні символи та образи, які існують у колективній свідомості людства, відображають базові людські досвіди, бажання та страхи. Вони сконцентровані навіть у найглибших проваллях людської підсвідомості і можуть впливати на наше сприйняття світу без нашого ж впливу. Архетипи можуть вбачатися у нашому мисленні, снах, творчості, мріях тощо. Наприклад, архетип матері чи батька може викликати у нас почуття захисту та турботи, тоді як архетип героя – надихати на самовдосконалення та подолання перешкод.

Архетипи, опираючись на глибинні аспекти нашого психічного життя, можуть стати ключем до розкриття та розвитку нашого потенціалу. Таким чином, вивчення впливу архетипів на підсвідомість може допомогти нам краще розуміти себе та світ навколо нас.

Занурення у тему людської психіки через мистецькі практики має особливе значення, оскільки мистецтво може стати надзвичайно потужним інструментом для відображення та розуміння найрізноманітніших аспектів людської психіки. Зображення архетипів, сюжетів та емоцій через мистецтво покликане спонукати до глибоких рефлексій та відчуттів. Мистецтво може надати візуальний вираз таким абстрактним або складним концепціям, як емоції, мрії, фобії або тіньові аспекти психіки.

MYPH – осердя митців, візії та творчі осмислення яких спрямовані на розширення кола свідомості та розуміння сучасної концептуальної та художньої фотографії. Використовуючи сучасні підходи до осмислення навколофілософських питань, школа концептуальної та арт фотографії MYPH пропонує глядачеві виставку «Глибини Психеї» для спільної саморефлексії з опором на внутрішні світи людської психіки через презентацію архетипів та сюжетів у мистецтві.

 

Заявка