У Луцьку відкриють Музей Миколи Кумановського

logo_white_2018

У Луцьку відкриють Музей Миколи Кумановського

У Луцьку відкриють Художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського. Організаторами музею виступило подружжя Леся та Віктор Корсаки – відомі бізнесмени та меценати першої приватної у Луцьку Галереї «Арт-кафедра».

Відкриття музею відбудеться 14 липня о 15 годині у КРЦ «Адреналін Сіті».

Музей Кумановського стане одним із структурних підрозділів майбутнього Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, на появу якого в культурно-мистецькому житті Волині очікуємо у серпні 2018 року.

Справа вшанування пам’яті лучан, які зробили значний внесок у скарбницю вітчизняного мистецтва, сьогодні є надзвичайно актуальною. Художник Микола Кумановський (1951-2016) понад сорок років жив і працював у Луцьку. Тут він створив об’ємний доробок станкового малярства, скульптури, авторської та друкованої графіки. Кожен твір митця віддзеркалює не тільки його власні стилістичні пошуки та здобутки, особисте сприйняття світу і розуміння краси, а й духовні імпульси всієї доби – цього драматичного, суперечливого ХХ століття. Мистецтво Миколи Кумановського і нині є своєрідною візитівкою художньої Волині на мистецькій мапі всієї України.

Художньо-меморіальний музей мистця – це прагнення вдячних друзів і сучасників зафіксувати в часі та просторі його ім’я та творчу спадщину. Музейна експозиція буде збудована із низки малярства різних періодів, авторських начерків, ескізів. А ще, тут глядач побачить цікаві прижиттєві фото, особисті предмети художника, які створюватимуть атмосферу його творчої майстерні.

Запрошуємо лучан та гостей міста на урочисте відкриття! Вхід вільний!

(Українська) У Луцьку вдруге відбудеться урбан-фест «ПоліхромА»

Sorry, this entry is only available in Українська.

(Українська) Юна лучанка познайомила зі Сковородою

Sorry, this entry is only available in Українська.

(Українська) У луцькій галереї покажуть виставку художниці Вікторії Наумук

Sorry, this entry is only available in Українська.

3 Variable exposition (460 sq.m.)

Variable exposition (460 sq.m.)

Represents the works of the best domestic and foreign artists; implements educational programs; provides the opportunity to purchase the works which are exhibited.

Заявка