Виставки

logo_white_2018-1.png

Відкриття виставки “Живописний заповідник. Версія 2018”.

15 листопада у МСУМК відкривається виставка культового для українського сучасного мистецтва художнього об’єднання «Живописний заповідник» Версія 2018. Його основні учасники — Тіберій Сільваші, Олександр Животков, Марко Гейко, Анатолій Криволап і Микола Кривенко. «Живописний заповідник» сформувався в 1991 році, проте базові ідеї об’єднання з’явилися на седнівських пленерах ще в кінці 1980-х. Основною їхньою програмою був «Неоформалізм», де картина підноситься авторами не як вікно в світ, а як площина, покрита шаром фарби. Головним завданням художників було дослідження кольору, фактури і форми в просторі.

Живописна поверхня творів Анатолія Криволапа і Тіберія Сільваші, Марка Гейка, Микола Кривенка або Олександра Животкова наділена особливим магнетизмом. Вона спроможна ввести у стан естетичного трансу від споглядання та співпереживання з авторами глибоких сентенцій, що пов’язані із тематикою вічною та, повсякчас, актуальною: людина і світ, добро і зло, божественна стихія  краси й гармонії.

Виставка творів художників «Живописного заповідника» у форматі 2018 року не тільки познайомить із творчістю кожного учасника цього товариства, а й надасть можливість глядачеві  розширити діапазон свого бачення та розуміння сучасного українського мистецтва.

На відкритті будуть присутні Тіберій Сільваші та Анатолій Криволап.

Вхід вільний!

Запрошуємо!

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка