Виставки

logo_white_2018-1.png

ВДОСКОНАЛЕНА ДЖОКОНДА, ТРАКТОР І КОЗА: ЯК ДЕБЮТУВАЛА ЮНА ЛУЦЬКА ХУДОЖНИЦЯ

Власна виставка у 16 та мрії про професію художника. Юна лучанка Марія Нітовська дебютувала з виставкою«Малюю, вчуся, мрію» в арт-кафе «Стоп-кадр», що в АдреналінСіті.

Серед робіт представлені різні стилі та техніки. Найбільше уваги привернули зображення трактора, кози та Джоконда, яку дівчина перемалювала у власному стилі.

Марія – учениця 4-го класу Луцької художньої школи. Її педагог – Андрій Русанович . Він прийшов привітати дівчину з першою виставкою та розповів про особливості в навчанні Марії.

«Вона безумовно має талант. В художній школі ми вивчаємо базу. Часто кажуть, що школа обмежує стиль, але така є базова академічна освіта. Аби розвиватися як автор, необхідно багато працювати й поза школою. В нас майже 600 учнів, Марія – одна з тих, ким можна гордитися».

Марія переїхала з Рівного в юному віці, у Луцьку ходить не лише до художньої школи, а також тяжіє до математичних дисциплін. Має 45 дипломів, серед них за досягнення з математики, фізики та астрономії. Привітати дівчину прийшли й однокласники та класна керівниця, яка подякувала батькам за здібну ученицю. Жінка додала, що Марія розкрилася по-новому, коли почала відвідувати художню школу.

Рідні Марії всіляко підтримують школярку. Дідусь розповів, що дівчину знайомили з мистецтвом Пікассо, сприяли відвідинам іспанських музеїв, аби Марія могла розуміти мистецтво.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка