Виставки

logo_white_2018-1.png

Унікальний виставковий проєкт «Космос Емми Андієвської» побачать чернігівчани

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків продовжує масштабний проект «Дифузія», метою якого є сприяння розвитку мистецтва в різних регіонах України та посилення взаємодії та співпраці між музейними інституціями. На цей раз жителі Чернігова матиму змогу насолодитися мистецтвом «живої легенди» Емми Андієвської.

Отже, виставка під назвою «Космос Еммі Андієвської» відбудеться 26 листопада о 16:00 у рамках проекту “Дифузія” у Чернігівському художньому музеї імені Г.П.Галагана. 

 Початок о 16:00. Вхід вільний (маска+дистанція).

Нагадаємо, проект національного масштабу “Дифузія”, приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світову актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талантливість та творческий потенціал української нації.

Термін «дифузія» у перекладі з латини означає поширення, розтікання, розсіювання, взаємодія.

На думку фундатора МСУМК Віктора Корсака, саме через гостьові виставки розшириться аудиторія поціновувачів сучасного мистецтва як в Україні, так і за її межами.

Керівна партнерка Музею Леся Корсак зазначає, що ініціатори мають на меті збільшити доступність сучасного національного мистецтва для кожного мешканця держави та сприяти розвитку мистецтва в різних регіонах, представляючи провідних художників.

Перед вживанням карантинних заходів проект «Дифузія» успішно реалізували у Львові з виставками творів Миколи Кумановського та Емми Андієвської, та в Івано-Франківську з її ж творами.

У червні, після частичного послаблення карантину виставка «Космос Еммі Андієвської» відкрилася у Хмельницькому обласному художньому музеї та Тернополі. У серпні жителі сходу, а саме Маріуполя та Бердянська також мали змогу відвідати «космічні» гостьові експозиції. У жовтні виставка стартувала в Ужгороді.

Довідково :

Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року у м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає у Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська здобула Національну премію ім. Тараса Шевченка у номінації «Література». Малярство художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. У 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного українського мистецтва Корсаків.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка