Виставки

logo_white_2018-1.png

У МУЗЕЇ КОРСАКІВ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ СЕНСАЦІЙНОЇ ВИСТАВКИ

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що у РЦ «Адреналін Сіті», відбулося відкриття виставки картин відомої української мисткині Емми Андієвської.

Легендарна письменниця та художниця-авангардистка працює в стилях сюрреалізму та герметизму. Своє малювання вона описує як певний спосіб медитації та наголошує на великій ролі підсвідомості у власній творчості.

На виставці у Луцьку, презентація якої відбулась 1 березня, представлено понад п’ятдесят малярських творів Емми Андієвської, написаних переважно акриловими фарбами.

Виконані авторкою протягом різних етапів творчої діяльності (1970–2018-ті рр..), полотна відображають її мистецькі та світоглядні пріоритети, композиційно-колористичні пошуки, формування та розвиток індивідуальної стилістичної методи.

Твори художниці, з якими тепер мають можливість познайомитись і лучани, надав для експонування Історико-етнографічний музей «Бойківщина», що у м. Самборі (Львівщина).

В рамках урочистого відкриття, відбулась скайп-зустріч лучан і з самою Еммою Андієвською, яка наразі мешкає у Німеччині. Яскрава та екстравагантна художниця привітала відвідувачів, подякувала організаторам виставки та навіть прочитала один зі своїх літературних творів.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка