Виставки

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує виставкову частину проєкту «Привіт. Леся» за підтримки Українського культурного фонду.

«Історія про те, як відсвяткували 150-річчя від дня народження Лесі Українки, а за тиждень про неї забули» – мистецьке переосмислення святкувань круглих дат класиків від відомого українського ілюстратора Олександра Гріхова. Виставка підготовлена ​​на замовлення радіо СІД FM у рамках проекту «Привіт. Леся» за підтримки Українського культурного фонду .

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку презентує виставкову частину проекту 11 вересня о 15:00. На відкриття особисто завітає автор ілюстрацій Олександр Грехов. Експозицію можна буде побачити до 10 жовтня.

Олександр Грехов створює постіронічні ілюстрації для медіа та соціальних проектів з 2017 року. На його рахунку одна знищена виставка та понад 30 експозицій, на які ніхто не чинив покуту. Співпрацював із різними культурними інституціями, міністерствами, благодійним фондом «Таблеточки», гуманістичним рухом UAnimals, KharkivPride; виданнями Українська правда, The Ukrainians, Гендер в деталях, The Village Україна; компаніями Coca-Cola Ukraine, Сільпо, Promodo, Rozetka, Orner, Veterano Brownie та ін. Роботи зберігаються у фондах українських музеїв та приватних колекціях.

Проект «Привіт. Леся» від радіо СІД FM призв розповісти про Лесю Українку набагато більше, ніж пишуть у шкільних підручниках; нарешті ближче познайомитися із видатною землячкою та дізнатися про її особисту життя та переживання. У межах проекту українська актриса театру та кіно, заслужена артистка України Ірма Вітовська озвучує листи Лесі Українки; лідери думок діляться рефлексіями про її творчість та вплив, а серія радіопрограм та підкастів розвінчує міфи про її життя.

Проект «Привіт. Леся» відбувається за підтримки УКФ.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка