Події

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків подарував місту унікальний арт-парк скульптур

1 листопада для Луцька сталася знакова подія – з’явилася нова цікава та унікальна локація – Парк скульптур «Адреналін». Близько двох сотень людей завітали на відкриття першої черги масштабного містецького проекту.

Більше півсотні експонатів народилися в руках майстрів зі всього світу у рамках першого міжнародного фестивалю   Korsak Carving Festival . Фестиваль тривав наприкінці серпня і був приурочений до річниці Музею сучасного українського мистецтва Корсаків та 10-річниці культурно-розважального комплексу “Адреналін Сіті”. Куратором проекту виступив молодий скульптор Ілля Липка.

Перед початком дійства фундатори МСУМК та партнери заклали Алію дерев, на якій посадили перший дуб Леся та Віктор Корсаки.

Як розповіла керуючий партнер музею Леся Корсак, 19 скульпторів не лише з України, а й з Європи створили частину скульптур біля Korsak Carving Festival. Але навіть після завершення фесту до роботи долучилися й інші скульптори. Для того щоб парк довго служив, шкірну скульптуру покрили спеціальним лаком.

«Тож парк буде радувати нас багато років. Особливістю його є те, що територія ніяк не огороджена від глядача. Кожен може підійти до скульптур, сфотографуватися, обійняти, посадити дитину. І, якщо ми будемо поважно ставитися до скульптур, матимемо ще одне місце, що буде вирізняти Луцьк з-поміж інших міст. Я думаю, що такі парки потрібно створювати у кожному місті. Але якщо ми самі собі не зробимо нічого прекрасного – ніхто за нас цього не робитиме», – зазначила Леся Корсак.

Вона також наголосила, що це лише перша черга парку, в планах розширювати його з кожним роком, доповнюючи скульптурами з металу та інших матеріалів.

«Є людина-руйнівник, яка розтопче садіння, знищить душу людини… Але є людство, яке будує і творити», – відкукнулася про творців парку мистецтвознавець Зоя Навроцька.

До речі, матеріалами для створення Парку забезпечило Волинське обласне управління мисливського та лісового господарства.

«Лісники не стояти осторонь у творенні корисних справ. Ми виділили низькосортну деревину, щоб майстри перетворили її на щось прекрасне та вічне. Ми завжди готові співпрацювати», – додав заступник директора Волинського обласного управління мисливського та лісового господарства Репчинський Олександр.

Кульмінацією свята стало шоу палаючих химер, а на завершення Ілля Липка провів кураторську екскурсію парком. Також усіх охочі могли сфотографуватися біля скульптур та скуштувати смачний глінтвейн та гарбузовий десерт.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка