Виставки

logo_white_2018-1.png

МУЗЕЙ КОРСАКІВ ПРЕЗЕНТУВАВ ДИВОВИЖНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЕКТ

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків представив черговий виставковий проект, повністю оновивши експозицію другого поверху. Цього разу поціновувачів мистецтва знайомлять з творчістю киян – подружжя Анастасії Подерв’янської та Олександра Смирнова.

Дует Подерв’янська-Смирнов – представники мистецької генерації 90-х. Активні учасники всеукраїнських і міжнародних виставок та члени Національної спілки художників України представляли свої роботи в Німеччині, Нідерландах, Македонії, Польщі.

«DOCUMENTO ESSE» – це знаки епохи, задокументовані у шкільних щоденниках, родинному чаюванні, випадкових дописах… В емоційних творах Анастасії та естетських скульптурах Олександра кожен глядач знаходить щось особливе для себе, проте дискурс цих двох молодих митців однаково приголомшує оригінальною виражальною мовою та несподіваними стилістичними жестами.

«Мене давно зацікавила робота з папером. На ньому вишивати непросто, це складніше, ніж текстиль. Але я поставила собі завдання опанувати саме цей матеріал і, сподіваюся, я з цим впоралась. Дуже цікаво спостерігати за асоціаціями людей, коли вони дивляться ці роботи – багато хто бачить в них щось своє, особисте», – розповідає Анастасія Подерв’янська про серію своїх робіт. Художниця зазначає, що третім співучасником виставки став їхній син Тимур – саме його шкільні зошити та щоденники стали частиною дивовижних панно мисткині.

«Наша серія робіт – це певні запитання до самого себе. Життя наповнене безліччю сенсів та епізодів, які спонукають до рефлексій. Але художні роботи – це не кінцева відповідь, а лише споглядання життєвих ситуацій», – пояснює скульптор Олександр Смирнов.

Одним із центральних об’єктів скульптурної частини виставки стала колиска, яку Олександр створив для свого сина. За словами художника, зараз вона перетворилася на «сімейний артефакт».

МСУМК запрошує усіх поціновувачів мистецтва насолодитись новим виставковим проектом «DOCUMENTO ESSE», який триватиме до 16 липня 2019 року!

 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка