Діяльність

logo_white_2018-1.png

Запрошуємо на презентацію книги «Як стати «ІМЕНЕМ». Трактат про те, як «придбати квиток у вічність»

Унікальна книга, колективна монографія – запрошуємо 24 серпня о 16:00 на презентацію в Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків.

Презентація відбудеться в рамках масштабного культурно-соціального проекту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО», приуроченого до 30-ти річчя Незалежності України.

Спікер Віктор Корсак – співавтор та головний редактор книги.

Монографія є унікальною ЗА ЗМІСТОМ, адже автори спробували у тезисній формі дати алгоритм розвитку для кожної людини, яка хоче досягнути у житті чогось великого, якоїсь «вершини» та стати «ІМЕНЕМ» в історії України та світу.

Монографія також унікальна ЗА ФОРМОЮ, адже до неї включені мистецькі роботи 150 авторів, а також їх думки на теми, які вони візуалізували.

Синергія тексту та візуальних образів при опрацюванні книги забезпечать розвиток галузевого, психологічного та естетичного інтелектів, а також додаткове психоемоційне збудження, яке стимулюватиме навіювання свіжих думок та появу інсайтів.

Монографія є унікальною ще тому, що про «ІМЕНА» української історії розповідають люди, багато хто із яких вже сьогодні є «ІМЕНАМИ», а багато хто обов’язково ними стане.

Ця книга для тих, хто хоче зробити щось вагоме у цьому житті, для тих, хто допомагає іншим на даному шляху, для тих, хто любить історію України та дбає про ідентичність українців.

 

Вхід вільний.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка