Як стати “ІМЕНЕМ» трактат про те, як «ПРИДБАТИ КВИТОК У ВІЧНІСТЬ»

img

Колективна монографія «Як стати ІМЕНЕМ» трактат про те, як «ПРИДБАТИ КВИТОК У ВІЧНІСТЬ». Видання створене у рамках виставкового проєкту «Імена твої, Україно»

За редакцією Віктора Корсака, фундатора Музею сучасного українського мистецтва Корсаків

АНОТАЦІЯ

Сьогодні на ринку, з одного боку, є багато літератури на тему особистісного розвитку, створеної для експертного середовища, яка складна для розуміння непідготовленій аудиторії. З іншого, написано велику кількість «популярних» низькоякісних книг, які не витримують жодної критики. Ми спробували створити книгу, яка одночасно є простою для розуміння та заснована на випробуваних часом теоріях та досвіді.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЗА ЗМІСТОМ, адже автори спробували у тезисній формі дати алгоритм розвитку для кожного, хто хоче досягнути у житті чогось великого, певної «вершини» та стати «ІМЕНЕМ» в історії України та світу.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЗА ФОРМОЮ, адже тут включені мистецькі роботи 150-ти авторів, а також їхні думки щодо тем, які вони візуалізували. Синергія тексту та візуальних образів при опрацюванні книги забезпечать розвиток галузевого, психологічного та естетичного інтелектів, а також додаткове психоемоційне збудження, яке стимулюватиме навіювання свіжих думок та появу інсайтів.

Монографія є УНІКАЛЬНОЮ ЩЕ ТОМУ, що про «ІМЕНА» української історії розповідають люди, багато хто із яких вже сьогодні є «ІМЕНАМИ», а багато хто обов’язково ними стане.

Ця книга для тих, хто хоче зробити щось вагоме у цьому житті, для тих, хто допомагає іншим на даному шляху, для тих, хто любить історію України та дбає про ідентичність українців.

ПРО КНИГУ

У цій книзі автори показали, як треба вчитися, щоб бути унікальним. І пояснили, як зупинитися й розвернутися, якщо ти йдеш не туди, а також про потенціал, який є у кожному з нас, психологічну компетентність. Без цих речей особистість не може розвиватися і чогось досягати.

Із книги читач може дізнатися і про те, як розвивати естетичний інтелект і чому геніальними людьми не народжуються.

Видання «Коло», м. Львів, 236 сторінок та ілюстрацій.

Рекомендована роздрібна ціна 280 грн