Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Восьмий подвиг Геракла

Восьмий подвиг Геракла – це викрадення коней царя Діомеда. Ці коні не були звичайними тваринами. Вони були злісними та кровожерливими, а їхнім улюбленим кормом були люди.

Діомед був жорстоким володарем фракійського міста Бістонія. Він виховав своїх коней – Подагроса, Лампона, Ксанта і Дініка, щоб вони кормилися людською плоттю. Це робило їх дикими та страшними для будь-кого, хто наважувався підійти до них.

Коли Єврістей дав завдання Гераклу викрасти коней Діомеда, той вирушив до Бістонії разом зі своїми друзями, серед яких були великі герої – Стікель та Абдер. Геракл вирішив, що найкращим планом буде спочатку позбавити коней їхнього страшного хазяїна. Він напав на Діомеда та під виглядом боротьби привів його до коней. Розлючені та голодні коні кинулися на свого хазяїна та з’їли його.

Після смерті Діомеда Геракл зміг вгамувати коней та завів їх до свого корабля. Однак під час спроби втечі його друг Абдер загинув, атакований іншими фракійцями, які намагалися повернути коней. Пізніше місто Абдеру назвали на його честь.

Геракл привіз коней до Мікен Єврістею. Цар злякався жорстоких коней і попросив Геракла відвести їх геть. Геракл випустив їх, і вони стали дикими, поки не були знищені хижаками.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка