Виставки

logo_white_2018-1.png

В Музеї Корсаків презентували унікальний проєкт «(De)термінація»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків стартував новий унікальний проект «(De)термінація» за участю художників зі всієї України.

Урочисте відкриття відбулося 4 липня.

Митці з Києва, Львова, Ужгорода, Мукачево, а також дистанційно з Харкова, Хуста та інших міст представляли свої роботи.

«Я пишаюся цими людьми. Чудово, що є такі можливості, щоб об’єднуватися, представляти свої роботи широкому загалу. Дуже хочеться, щоб у відвідувачів якнайдовше залишилася крупинка естетичного та інтелектуального та просто релаксового враження від сьогоднішнього відкриття, яке ми вам намагалися створити», – розповідає куратор проекту Тарас Табака.

На виставці представлені концептуальні витвори, пов’язані з поезією, зокрема з руйнацією сонета. Художники висловлювали свій внутрішній світ та емоції. Є роботи й про кохання, а також про карантин, про те, як у чотирьох стінах ти починаєш краще розуміти собі. А також жіночі образи про те, що краще показати своє тіло, ніж відкрити свою душу.

Музей Корсаків впровадив таку акцію вперше і буде надалі підтримувати подібні проекти. Організатори і в майбутньому бажають співпрацювати із художниками, творити, мислити та будувати сучасне українське мистецтво.

Карантин пробудивши голод до мистецтва. Ідея проекту з’явилася дуже швидко, після короткої розмови. На питання «для чого це все?» відповів дуже коротко – мистецтво формує простір, – додає Тарас Табака.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка