У Музеї Корсаків – проєкт Дениса Метеліна «Декомунізація»

img

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у межах молодіжної артплатформи «ENTER» презентували проєкт Дениса Метеліна «Декомунізація».

Художник розповів, що наразі представив лише частину від загального проєкту. Звернув увагу присутніх на номери над частинами проєкту «Декомунізація». Загалом їх має бути сто. За задумом автора, проєкт повинен стати грою.

«Усе має потім з’єднатися у гру, де можна буде гратися в бабцю і проходити різні рівні», – розповів художник.

Денис Метелін поділився, що цьогоріч представлятиме проєкт і у інших містах країни. Закордон поки їхати не планує.

Денис Метелін — художник із Криму. Зараз живе та працює у Львові. Навчався в Кримському художньому училищі, Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового мистецтва та в Українській академії друкарства. Свої художні експерименти починав з графіті, наразі експерементує з різноманітними матеріалами та малярськими техніками.

До персональних виставок і проектів автора належать: розпис стіни на заводі ТурбоАтом (Харків, 2016), мурал на львівській вуличній галереї «Lost Elysium» (Львів, 2016), експозиція «Втрачений рай» (Львів, 2017; Тернопіль, 2018), анімаційна короткометражна стрічка «2027» (2019).

Також художник брав участь у стріт-арт проекті «Мистецтво для дітей» (Львів, 2016), виставці New Wave (Львів, 2016 та 2017), студентському міжнародному конкурсі «Срібний мольберт» (Ужгород, 2017), спільній виставці «781» (Ополе, 2019).