Події

logo_white_2018-1.png

У Музеї Корсаків – проєкт Дениса Метеліна «Декомунізація»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків біля молодіжної артплатформи «ENTER» презентували проект Дениса Метеліна «Декомунізація».

Художник розповів, що наразі представивши лише частину від загального проекту. Звернувши увагу присутніх на номери над частинами проекту «Декомунізація». Загалом їх має бути сто. За задумом автора, проект повинен стати грою.

«Все має потім з’єднатися біля гру, де можна буде гратися в бабцю і проходити різні рівні», – розповів митець.

Денис Метелін поділився, що цього року представлятиме проект і в інших містах країни. За кордон поки їхати не планує.

Денис Метелін – художник із Криму. Зараз живе та працює у Львові. Навчався у Кримському художньому училищі, Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового мистецтва та в Українській академії друкарства. Свої художні експерименти починав із графіті, зараз експерементує з різноманітними матеріалами та малярськими техніками.

До персональних виставок та проектів автора належать: розпис стіни на заводі ТурбоАтом (Харків, 2016), мурал на львівській вуличній галереї «Lost Elysium» (Львів, 2016), експозиція «Втрачений рай» (Львів, 2010); короткометражна стрічка “2027” (2019).

Також художник брав участь у стріт-арт проекті «Мистецтво для дітей» (Львів, 2016), виставці New Wave (Львів, 2016 та 2017), студентському міжнародному конкурсі «Срібний мольберт» (Ужгород, 2017), спільній виставці «7 Ополе, 2019).

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка