Події

logo_white_2018-1.png

У Чільній залі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – новий виставковий проєкт Антона Логова «ВЕЖА»

Життєвий шлях автора доволі звивистий: він закінчив Одеське художнє училище Грекова, Київську Академію мистецтв, стикався із нерозумінням викладачів, але продовжував творити та подорожувати зі своїми роботами світом.

«ВЕЖА» Антона Логова стала окрасою і Музею сучасного мистецтва у Луцьку. Вона привертає увага, перехоплює подих і змушує міркувати про майбутнє і згадувати минуле.

«Конструкція інсталяції – це вертикаль від землі до неба, що символізує певний духовний зріст людини, яка в кінці земного життя «залишає» одяг на вежі і крокує у вічність. Ця робота – це символ. Будівництво умовної вежі бажань – і є сенсом цілого життя. Людина все життя будує свою вежу», – розповів Антон Логов.

Цей проєкт митець присвятив всім людям, які перемогли важкі життєві обставини і хвороби, та знайшовши в собі сили, продовжують рухатися вперед.

Під атмосферну музику присутні вдивлялися у «ВЕЖУ», розмовляли із митцем, розпитували про проєкт. Антон Логов зізнався, що червоний колір секторів його «ВЕЖІ» символізує людське життя. У його розумінні це колір вогню та енергії. Проте, автор також зауважив, що кожен може бачити у тому щось своє.

Керівниця науково-дослідного відділу МСУМК Зоя Навроцька запевнила, що це особлива інсталяція, яка спонукає до небайдужості та до діалогу.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка