Щорічна церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака

img

 

 

15 вересня о 17:00 в Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться щорічна церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака💥

 

Під час війни ми привертаємо увагу всеукраїнської та міжнародної спільноти до історії України, до її правдивого відображення в історичних романах.

 

15 вересня, вп’яте відбудеться церемонія вручення престижної літературної премії ім. Івана Корсака, яку в 2018 році започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака.

 

Запрошуємо журналістів, письменників, літературознавців, представників влади та активну громадськість міста, усіх бажаючих до участі у заході.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У програмі:

 

1. Вступне слово від фундатора премії, Віктора Корсака та членів журі.
2. Вручення премії.
3. Презентація двох нових романів Івана Корсака «Борозна у чужому полі. Вибух у пустелі», «На розстанях долі. За серпанком, загадковим серпанком».
4. Презентація спеціального тематичного фахового видання «Літопис Волині», присвяченого життю та творчості і до 75-річчя з дня народження Івана Феодосійовича Корсака.
5. Підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу «Читаю імена твої, Україно».
6. Театральна мандрівка романом Івана Корсака «На розстанях долі» від театру «ГаРмИдЕр».

 

👉Чекаємо о 17:00! Вхід вільний!

 

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків,
КРЦ Адреналін Сіті
Луцьк, Карбишева, 1

15.09.2022
17:00