Діяльність

logo_white_2018-1.png

Щорічна церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака

 

 

15 вересня о 17:00 в Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться щорічна церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака?

 

Під час війни ми привертаємо увагу всеукраїнської та міжнародної спільноти до історії України, до її правдивого відображення в історичних романах.

 

15 вересня, вп’яте відбудеться церемонія вручення престижної літературної премії ім. Івана Корсака, яку в 2018 році започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака.

 

Запрошуємо журналістів, письменників, літературознавців, представників влади та активну громадськість міста, усіх бажаючих до участі у заході.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У програмі:

 

1. Вступне слово від фундатора премії, Віктора Корсака та членів журі.
2. Вручення премії.
3. Презентація двох нових романів Івана Корсака «Борозна у чужому полі. Вибух у пустелі», «На розстанях долі. За серпанком, загадковим серпанком».
4. Презентація спеціального тематичного фахового видання «Літопис Волині», присвяченого життю та творчості і до 75-річчя з дня народження Івана Феодосійовича Корсака.
5. Підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу «Читаю імена твої, Україно».
6. Театральна мандрівка романом Івана Корсака «На розстанях долі» від театру «ГаРмИдЕр».

 

?Чекаємо о 17:00! Вхід вільний!

 

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків,
КРЦ Адреналін Сіті
Луцьк, Карбишева, 1

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка