Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Про створення суспільства

В історії людства відбулися великі зміни, що почалися з мисливців та збирачів близько 10 тисяч років тому, які жили кочовим способом, використовували примітивні інструменти та вогонь для виживання. Приблизно 8–10 тисяч років тому під час неолітичної революції люди почали перехід до землеробства і скотарства, що дало поштовх до створення стабільних поселень та зростання населення.

П’ять тисяч років тому в Месопотамії, Єгипті, Індії та Китаї з’явились перші цивілізації з розвинутою писемністю та науками. Між 800 і 500 роками до н. е. розвиток античних Греції та Риму сприяв формуванню філософії, права та архітектури, що поклало основу для сучасних західних цінностей.

У Середньовіччі після падіння Римської імперії Європа пережила значні релігійні та соціальні зміни, як-от Хрестові походи та розвиток університетів. Ренесанс, що почався у ХIV столітті, відновив інтерес до античної спадщини, підживлюючи мистецтво, науку та відкриття нових земель.

Промислова революція в ХVIII–ХIХ століттях радикально змінила виробництво, суспільство та економіку, ведучи до сучасної індустріалізації та глобалізації, які продовжують формувати наше сьогодення.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка