Події

logo_white_2018-1.png

«Портретація»: у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків виставка Бориса Фірцака

Весну Музей сучасного українського мистецтва Корсаків розпочав із міжмузейного проекту Бориса Фірцака «Портретація».

Сам автор розповів присутнім, що слово «портретація», яке стало назвам проекту – неологізм. За його словами, назвати виставку «Портрет» було б дуже просто.

Борис Фірцак працює у жанрах живопису, графіки, сценографії, архітектурного дизайну, а також як художник кіно та театру. Та всупереч своїй різносторонності, він є адептом мови кольору.

На відкритті художник також розповів, що працював консультантом під час створення фільму «Іван Сила» про життя Івана Фірцака. З 2006 року є членом Всеукраїнської творчої спілки «БЖ-арт», а у 2014 році приєднався до мистецького об’єднання київських художників «Синій жовтень».

Твори Бориса Фірцака зберігаються у Музеї видатних діячів української культури, Державному музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, Фонді Мазоха, Будинку-музеї Волошина, в приватних зборах України, Польщі, Австрії, Данії, США.

У мальовничому репертуарі художника є натюрморти та пейзажі, але найвагоміша та найрепрезентативніша складова його практики – саме портрет.

Митець створює також автопортрети.

«Автопортрет – це не лише портрет, це самоаналіз. Та й зі своїм носом можна зробити, що завгодно», – розповів усміхаючись митець.

Гості Музеї оточили художника, фотографували та милувалися роботами. Усі бажаючі отримали автографи із побажаннями від Бориса Фірцака.

Виставка Бориса Фірцака у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків буде діяти до 18 квітня.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка