Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Петра (Йорданія)

Петра – це давнє місто, викопане у скелях пустелі в Йорданії. Це місто було засноване понад 2 000 років тому і вражає своїми скельними фасадами, вирубаними у червоному пісковику. Одним з найбільш відомих архітектурних шедеврів у Петрі є Ель-Хазне, що означає «скарбниця». Цей величезний скельний монумент служив гробницею для важливих осіб і вразить вас своєю витонченістю та красою.

Палац Ель-Хазне – одна з основних визначних пам’яток Петри, є усипальницею одного з царів Набатейського царства. Будівля висічена у величезній скелі, має витончений фронтон та колони, що підносяться. Досі залишається загадкою, яким чином будівельникам на той час вдалося створити таку споруду без будівельних риштовань (у цій місцевості немає дерев) та спеціального обладнання. Є версія, що палац Ель-Хазне був храмом богині Ісіди.

Існує романтичний міф про кохання між місцевими мешканцями Петри та одним з небожителів. За легендою, молода жінка з Петри закохалася в духа, який приходив до неї в її снах. Їхнє кохання було забороненим, і вони були змушені приховуватися від світу. Однак у кінці легенди закохані були розділені назавжди, і молода жінка перетворилася на камінь.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка