Без категорії

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття персонального проєкту Василя Кадара «Те, що завжди з тобою…»

Відкриття унікального персонального проєкту Василя Кадара «Те, що завжди з тобою…» відбудеться вже цієї п’ятниці, 9 липня.  

Початок о 17.00. Вхід вільний (маска+дистанція).

Довідково:

Василь Кадара – талановитий представник молодого покоління закарпатської школи живопису. Народився у с. Сокирниця Хустського району. У дитячі роки основи художньої майстерності отримав в авторській школі відомого закарпатського митця Ласла Гайду.

Далі навчався в Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі та Закарпатському художньому інституті, який закінчив у 2014 р. Був призером всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів з образотворчого мистецтва.

З юних років бере участь у колективних художніх експозиціях. У 2014 р. провів першу персональну виставку, на якій представив понад 40 робіт різних жанрів і тематики (гірські та сільські пейзажі, портрети, натюрморти, сюжетні замальовки). Молодий художник активно працює і творчо зростає, швидко здобуваючи заслужене мистецьке визнання в Закарпатті та Україні.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка