Виставки

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у грудні запрошує на грандіозну виставку

В останній місяць року Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує відвідувачам грандіозну виставку унікальної художниці  – Ніни Мурашкіної. Вона творить  у стилі  синтетичного міксу на основі класичної художньої освіти, з поєднанням декоративного живопису, кічу, наїву, магічного символізму та contemporary art.

Головною темою її картин, колажів, ready-made об’єктів та інсталяцій завжди є еротична магія жіночності у її глибинних та хворобливих проявах. Майже у всіх творах головною героїнею є сама авторка.

Отже, відкриття виставки Ніни Мурашкіної LYSISTRATA у Музеї Корсаків відбудеться 20 грудня о 17.00. Вхід у день відкриття вільний!

До слова, Ніна Мурашкіна народилася у місті Донецьку, у родині інженерів. Контраст між сірою буденністю шахтарського міста на зламі епох та екзальтованим родинним оточенням залишив свій відбиток у свідомості майбутньої художниці.

Наразі Ніна Мурашкіна є однією з найвідоміших сучасних українських художниць в Україні і світі. Її роботи експонуються з 1999 року. Ніна Мурашкіна є учасницею великої кількості виставок в Україні та за кордоном. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Австрії, Польщі, Росії, США, Франції, Японії, Німеччини, Канади, Іспанії, Італії, Чехії, Бельгії, Китаю.

Також, у грудні традиційно відбудеться проект «Крок на шляху мистецтва». Знаковою подією стане також Lutsk Fashion Weekend 26 грудня.

А на початку місяця в МСУМК відбудеться літературна подія: відома українська журналістка Марічка Паплаускайте  презентує свою книгу репортажів «Бог дивовижних людей та інших грішників».

Презентація відбудеться 5 грудня о 17.30. Подію організовує видавництво «Човен», а модераторкою буде Анна Луцюк. Вхід вільний.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка