Події

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у листопаді запрошує на виставку та оригінальні заходи

Цікавим заходом розпочинається останній місяць осені у Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Зокрема, 7 листопада тут відбудеться Луцький театральний фестиваль Lutsk Junior Theatre.

А подія місяця – відкриття виставки MEDIAHUMAN Михайла Барабаша відбудеться 15 листопада. Митець працює у жанрі живопису, інсталяції, перформансу, ленд-арту, аудіо-візуального мистецтва. Його кредо: «Людина – головна тема у мистецтві…»

До слова, Михайло Барабаш родом з Тернополя, але, як художник cформувався у Львові. Тут він навчався у Львівській академії мистецтв та вперше презентував мистецькі проекти, які називає ключовими у його творчій біографії.

Митець був одним з учасників мистецького угрупування Кома (Кома – Сергій Петлюк, Олексій Хорошко, Мирослав Вайда, Михайло Барабаш). Він є також співзасновником мистецького об’єднання НУРТ, яке займається організацією проектів та фестивалів, пов’язаних з сучасним мистецтвом. Барабаш також причетний до створення та організації фестивалю сучасного сакрального мистецтва Сакральний простір.

Черговий захід – виставка учнів художньої школи у рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» відбудеться 19 листопада.

І на завершення 23-24 листопада відбудеться Кубок західної ліги з бочча.  Це гра з набором м’ячів з шести синього, шести червоного і одного білого або жовтого кольору, що входить до переліку паралімпійських видів спорту для інвалідів.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка