Виставки

logo_white_2018-1.png

Музей Корсаків презентував грандіозне «INTRO»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулось масштабне відкриття виставкового проєкту «INTRO». Зібрались всі: критики, мистці, художники, журналісти та просто ті, хто обожнює мистецтво. Участь у проєкті брали близько 40 художників разом з їхніми кураторами.

«Мистці виражають всі наші проблеми. Вони – індикатори життя. Ця виставка – величезний оркестр, диригентом якого є Тарас Табака», – прокоментувала натхненниця музею Леся Корсак.

Як зазначив художник та координатор проекту Тарас Табака, це дійство є прикладом взаємодії автора та глядача через функцію куратора, котрому віддається ключова позиція, – від генерування концепції до її втілення з аналітичним та інтелектуальним оформленням.

Для відвідувачів музею були представлені проекти: «Рівновага», «Каліграфічні вправи», «Іконостас Карпат», «Мутації любові», «Приват», « Індекс 38020», «Закон Паркінсона», «Рівновага» та «Земля». Кожен з них – окрема та особлива історія, яка розмовляє з глядачем.

«Сьогодні Харків, Львів, Київ, Ужгород, Мукачево вітає лучан. Мистці намагались у своїх концепціях розкрити та донести ідею до глядача. Наша красномовна назва означає, що це лише вступ. Ми надіємось, що мету, ви прочитаєте у наших роботах», – прокоментувала кураторка проекту Оксана Гаврош.

«Ти повір, а зрозумієш потім, – зауважив Тарас Табака, – оскільки мистецтво – вічна загадка прекрасного».

Виставка «INTRO» триватиме до 19 серпня.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка