Події

logo_white_2018-1.png

МСУМКу подарували унікальне історичне видання з ілюстраціями Миколи Кумановського

У результаті творчого тандему двох відомих волинян – засновника спеціальності «Політологія» СНУ імені Лесі Українки Богдана Яроша та геніального художника Миколи Кумановського 20 років тому світ побачило історичне видання «Сторінки політичної історії західноукраїнських земель (30-ті – 50-ті рр. ХХ ст. ).

Його унікальність полягає як у текстовій частині, глибокому дослідженні історичних процесів, які вивчав та уніфікував Богдан Ярош, так і у графічному оформленні самим Миколою Кумановським.

Саме тому, Оксана Ярош – донька автора видання, завідувачка кафедри політології та державного управління СНУ імені Лесі Українки передала книгу керуючому партнеру МСУМК Лесі Корсак.

«Маю честь передати цю книгу у подарунок для Художньо-меморіального музею Миколи Кумановського», – зазначила Оксана Ярош під час зустрічі з Лесею Корсаком.

Нагадаємо, художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського змушує заглибитись у символічну суть митця й освідомити, яка виразна, трепетна та яскрава особистість жила між нами та намагалася відтворити у художніх образах, складних сюжетних композиціях драматичні импульси доби. У музеї представлені меморіальні речі художника: офортний верстат, кисті, мастихін, старий мольберт, на якому – останнє незавершене полотно.

Микола Кумановський помер 2 серпня 2016 року. Він є автором грандіозного доробку станкового мистецтва, малярства та графіки.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка