Діяльність

logo_white_2018-1.png

МСУМК запрошує на серію лекцій, присвячених театру

Музей сучасного українського мистецтва запрошує на серію лекцій, присвячених театру.

Перша лекція під назвою “Театр абсурду. Очікуючі на ніщо» відбудеться 22 грудня о 17 годині.

Театр абсурду з’являється на межі 40-50-х рр. здебільшого у Франції але руками імігрантів (Іонеско (Румунія), Бекет (Ірландія), Адамов (Вірменія), Тема Me/Alone/Holy, наскрізного жаху, занедбаності, ломка будь-яких цілей і тактик життя. Як наслідок: вседозволеність, війна ( “Пікнік” Ф.Аррабаля, “Маячня удвох” Е.Іонеско або його ж класика – антифашистська п’єса “Носороги”). Будемо розбирати тексти, дивитися відео, читати, обговорювати найсолодше і нестерпне. Театр абсурду і в цілому література абсурду вважається ніби несерйозною, гумористичною, саркастичною, що розкриває виразки, але не дає відповідей і навіть напрямків пошуків. Але одна тільки метафізика Беккета в п’єсах, Трилогії і позажанрових текстах типу “Спустошувача” рятує життя більше, ніж кисень-балон на дні Маріїнської.

Розклад наступних лекцій: 22.12 Лекція #05: Театр абсурду. Очікуючі на ніщо.

05.01 Лекція #06: Постдраматичний театр. Естетика перформативності 12.01 Лекція #07: Сontemporary dance: Хронологія хореографії. 19.01 Лекція #08:.Історія перформансу. Сенс – байдужий, тіло – безцільне.

Лектор: Alexander Sushinsky
(куратор мистецьких проектів у Донецьку, Києві, Чернівцях та Львові, засновник незалежного музичного лейблу da_sein_rec. (daseinrec.bandcamp.com), теоретик та практик сучасного мистецтва). В 2015 році Олександр заснував Лабораторію Естетичних Досліджень (estheticlab.tumblr.com), на базі якої почав працювати лекторій «Мистецтво ХХ – поч.. ХХI ст..» в різних містах України.


Квиток на одну лекцію – 75 грн
Блок із чотирьох лекцій – 200 грн

Номер: 066 142 51 18
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdraP7iQcSZ-9D7br3KlLc3ABPhDwyvkGSImexMRyfRFAGNqw/viewform

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка