Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Мерилін Монро

Мерилін Монро, відома як одна з найбільших ікон Голлівуду ХХ століття, була американською актрисою, моделлю та співачкою. Народилася як Норма Джин Мортенсон 1 червня 1926 року в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Мерилін почала свою кар’єру моделлю у ранніх 1940-х, і згодом перейшла до акторської діяльності. Вона здобула величезну популярність у 1950-х роках, зігравши в таких фільмах, як «Джентльмени віддають перевагу блондинкам» (1953), «Як одружитися із мільйонером» (1953), і «Сім років заміжжя» (1955). Її зображення блондинки-бімбо стало культурним стереотипом, хоча сама Монро була значно більш талановитою і розумною, ніж багато хто думав.

Життя Мерилін було складним і трагічним. Вона пережила кілька невдалих шлюбів, зокрема з бейсболістом Джо Дімаджіо та драматургом Артуром Міллером. Монро також боролася з депресією, залежністю від ліків і постійним тиском з боку громадськості та преси.

Її життя обірвалося за трагічних обставин – Мерилін Монро померла 5 серпня 1962 року від передозування снодійного в своєму будинку в Брентвуді, Каліфорнія, у віці 36 років. Обставини її смерті породили численні теорії змови, хоча офіційною причиною смерті названо самогубство.

Мерилін Монро залишила за собою спадщину як символ сексуальності та гламуру, але вона також відома своїми зусиллями боротьби за рівність у Голлівуді, що часто затьмарюється її образом. Її образ досі залишається значущим у культурному дискурсі, символізуючи як життєві успіхи, так і трагедії.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка