В “Арт-кафедрі” творили “Мелодії весни”

img

23 лютого в Галереї сучасного мистецтва України “Арт-кафедра” відбувся майстер-клас художниці театру і живописця, педагога Галини Івашків. Двадцять п’ять учаcників майстер-класу створювали картини на тему “Мелодії весни” у техніці сухої пастелі.
Організували захід галерея “Арт-кафедра” спільно з Художнім музеєм м. Луцька, Луцькою дитячою художньою школою та Волинським обласним училищем культури і мистецтв ім. І. Стравінського.
Як розповіла Галина Івашків, у кожному творі має бути багатозначність,він має містити в собі, те, що у голові, душі, серці і вправній руці художника.
Тема майстер-класу обрана не випадково. Адже весна – найчуттєвіша пора року, сповнена світла, ніжності, буяння природи. Пробудження землі навесні надихає художника на створення воістину прекрасних творів.
Художниця описала кожен з періодів весни.
“Рання весна – це ніжність. Це ніби ангел, що йде босими ногами по душі. Згодом, земля народжує паростки, квіти,кольори. І, зрештою, травнева пора – пора буяння і шаленства”, – розповідала мисткиня, надихаючи своїх учнів працювати уявою, переживаннями, відчуттями.
Протягом трьох годин під ліричні ноти класичної музики учасники майстер-класу створювали свою мелодію весни. У когось вона вийшла яскрава, в інших – ніжно пастельна і мрійлива, ще в інших – яскрава і різнобарвна.
Як розповіли організатори, всі твори учасників майстер-класу можна побачити в арт-кафе “Стоп-кадр”.

23 лютого 2017 р.
Галерея "Арт-кафедра"