МАЙСТЕР-КЛАС зі створення виробів у техніці пейп-арт від луцької художниці Ольги Навротюк

img

Майстер-клас зі створення виробів у техніці пейп-арт від луцької художниці Ольги Навротюк✨

У середу (20.04.) о 15:00 у МСУМК відбудеться китайське чайне дійство в межах проєкту «Арт-батальйон»💫

👉Не пропустіть! Вхід вільний! КРЦ “Адреналін Сіті” (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1)

⚡Про проєкт⚡:

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Відомо, що окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти👩‍🎤, літературні зустрічі📖, вистави🎭, перформанси, майстер-класи👩‍🎨 тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками даного проєкту. Також ми переконані, що відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктись від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Керівник проєкту Анастасія Семенишина.