Діяльність

logo_white_2018-1.png

Купуй річний абонемент у Музей сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай сертифікат на розваги й святкування у КРЦ «Адреналін Сіті» в ПОДАРУНОК

 

Поринь у світ сучасного українського мистецтва разом із Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай справжній адреналін.

Абонемент  на відвідування трьох музеїв – Музею сучасного українського мистецтва Корсаків + Музею науки та техніки + Музей промислового дизайну ( МСУМК + МНІТ + МПД ) – на сумі 1000 гривень, що ді одного року з моменту придбання та отримай у подарунок сертифікат на 1000 гривень на будь-які послуги (спорт, розваги, кухня) у КРЦ “Адреналін Сіті”, який діятиме аналогічно протягом одного року з моменту придбання.

Також можна придбати безлімітний абонемент на 500 грн, що діятиме протягом півроку з моменту придбання та отримати подарунковий сертифікат на 500 грн, який також діятиме протягом шести місяців з моменту придбання.

Абонемент можна придбати на касі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, скориставшись безготівковою карткою «єПідтримка», яка діє протягом чотирьох місяців з дня отримання коштів.

Деталі за телефоном: 066 142 51 18

Власник Сертифікату може скористатися такими послугами КРЦ «Адреналін Сіті» на суму, зазначеної в номіналі: настільний теніс, лазертаг, боулінг-клуб, більярдний клуб, дитячо-розважальний центр «Лімпопо», парк розваг «Кенгуру», кінокомплекс «Адреналін», X- Boх, джампінг-центр «Гравітація», магазини магазинів МСУМК, заклади харчування: ресторан-музей поліської кухні «Поліщук», «Мальованка», спорт-бар «10 дерунів», арт-кафе «Вандервілль», SPAR кафе, бургер- клуб*, оренда хмиз. 

Адміністратор відповідного напрямку повинен відзначити у Сертифікаті номер, дату, напрямок та суму наданих послуг та відрізати купон для звітності.

*Крім алкогольних напоїв. 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка