Події

logo_white_2018-1.png

«КРИЛАТИЙ ВІТЕР» ВДРУГЕ УВІРВАВСЯ У АРТ-КАФЕ «СТОП КАДР»

У рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» у арт-кафе «Стоп-кадр», що в КРЦ «Адреналін Сіті», уже вдруге відкрилася виставка творів учнів Луцької художньої школи «Крилатий вітер» з пленеру у болгарському місті Балчик.

Семеро молодих художників : Володимир Стахів, Дарина Лучинець,  Ольга Смага, Христина Максименко, Алевтина Мельничук, Юлія Стахів та Юлія Чабала представили свої теплі і гарні роботи, які передають настрій сонячної Болгарії.

Керуючий партнер Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак привітала учасниць з приємною подією в їхньому житті, відзначивши, що проект «Крок на шляху мистецтва» це не лишень експозиція, а ціла лабораторія, де представлені роботи споглядають, обговорюють, радять. Це платформа для спілкування мистецьких поколінь.

«Ці дівчата – як справжній весняний крилатий вітер, свіжий подих, які по-новому дивляться очима юних талантів на  навколишній світ. Ми дуже раді представити у рамках проекту їхні роботи, сповнені тепла, сонця та художньої майстерності», – відзначила Леся Корсак і вручила художницям квіти та афіші на пам’ять.

Привітала учасниць виставки, а також їхніх викладачів та батьків, друзів і директора Луцького художнього музею Зоя Навроцька, наголосивши, що цей проект є прекрасним поштовхом для розвитку подальшої мистецької кар’єри кожної з учасниць.

З вітальним словом до молодих мисткинь звернулися й їхні наставники, батьки, а насамкінець кожна з дівчат також подякувала їм та організаторам за можливість показати свої полотна широкому колу поціновувачів мистецтва.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка