Діяльність

logo_white_2018-1.png

Історія вустами очевидця: МСУМК запрошує кожного стати автором масштабного збірника спогадів!

Життя українських художників у розповідях сучасників буде скоро висвітлюватися у МСУМК.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків ініціює національний проект створення історико-філософської праці, до якої може долучитися кожен. Новий проект іменується: “ОНТОЛОГІЯ ХУДОЖНИКА”

Фундатор музею  Віктор Корсак зазначає, що завданням проекту є зберегти та переосмислити спогади про відомих і майже незнаних широкому загалу митців у контексті суспільно-політичних катаклізмів, коли вони жили та творили.

Ми хочемо писати історію мистецтва вустами очевидців, адже вони одночасно були спостерігачами та учасниками подій і їх погляди виникли з точки зору їхньої години, що на нашу думку є максимально об’єктивним підходом до формування історії.

Музей Корсаків запрошує всіх охочих стати авторами цієї масштабної збірки та наповнити його неймовірними випадками із творчих біографій, пригодами велелюдної навколомистецької братії, описами колоритних характерів, переказами смішних бувальщин, а також власними історіями про життя художників, що сповнені драматизму.

Все це розширить уяву сучасників та нащадків про культурно-мистецьку історію України і, всупереч невблаганній швидкоплинності життя, зафіксує в часі та просторі миттєвості діяльності, хвилі радості та печалі непересічних особистостей днів минулих і сьогодення!

Для того, щоб стати співавтором даної художньо-історичної праці, потрібно надіслати текст за нижче вказаною адресою (не більше 3 сторінок формату А4). Ми розмістимо його на сайті Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. По мірі їх надходження у світ виходитимуть друковані видання.

Надсилати на адресу: і[email protected]

 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка