Історія вустами очевидця: МСУМК запрошує кожного стати автором масштабного збірника спогадів!

img

Життя українських художників у розповідях сучасників буде незабаром висвітлюватися у МСУМК.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків  ініціює національний проєкт зі створення історико-філософської праці, до якої може долучитись кожен. Новий проєкт іменується: “ОНТОЛОГІЯ ХУДОЖНИКА”

Фундатор музею Віктор Корсак зазначає, що завданням проєкту є зберегти та переосмислити спогади про відомих і майже незнаних широкому загалу митців у контексті суспільно-політичних катаклізмів, коли вони жили та творили.

Ми хочемо писати історію мистецтва вустами очевидців, адже вони одночасно були спостерігачами та учасниками подій і їх погляди виникли з точки зору їх часу, що на нашу думку є максимально об’єктивним підходом до формування історії.

Музей Корсаків запрошує усіх охочих стати авторами цього масштабного збірника та наповнити його неймовірними випадками із творчих біографій, пригодами велелюдної навколомистецької братії,  описами колоритних характерів, переказами смішних бувальщин, а також власними історіями про життя художників, що сповнені драматизму.

Все це розширить уяву сучасників та потомків про культурно-мистецьку історію України і, всупереч невблаганній швидкоплинності життя, зафіксує у часі та просторі миттєвості діяльності, хвилі радості та печалі непересічних особистостей днів проминулих і сьогодення!

Для того, щоб стати співавтором даної художньо-історичної праці потрібно надіслати текст за нижче вказаною адресою (не більше 3 сторінок формату А4). Ми розмістимо його на сайті Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. По мірі їх надходження у світ будуть виходити друковані видання.

Надсилати за адресою: і[email protected]