Діяльність

logo_white_2018-1.png

У Луцьку вручать літературну премію імені Івана Корсака

У суботу,15 вересня в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться перше вручення літературної премії імені видатного українського письменника, журналіста, почесного громадянина Луцька Івана Корсака.

Захід розпочнеться о 15 годині.

Прес-конференція за участіголови журі, відомого письменника, директора видавництва «Ярославів Вал» Михайла Слабошпицького, лауреата конкурсу іфундаторапремії, доктора економічних наук Віктора Корсака розпочнеться о 16 годині.

Нагадаємо, що Літературну премію імені Івана Корсака 2018 року започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля популяризації історичної літератури й заохочення авторів тих творів, які стали яскравими художніми здобутками.
Вручення премії відбуватиметься до дня народження письменника 15 вересня щорічно.

Згідно з положенням проЛітературну премію ім. Івана Корсака, твір, представлений до участі на здобуття нагороди, обов’язково має бути присвячений історії України, написаний українською мовою на високому художньому рівні та мати великий читацький розголос.

Лауреата визначає журі шляхом таємного голосування. Він отримує диплом, медаль, а також грошову винагороду в сумі 50 000 гривень.

Запрошуємо журналістів, письменників, літературознавців,  представників влади та активну громадськість міста до участі у заході.

Вхід вільний.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка