Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Дев’ять кіл пекла Данте

 

Перед входом у пекло – жалюгідні душі, що безцільно існували й не творили за життя ні добра, ні зла. Вони приречені блукати у передпекельному просторі, страждаючи від постійного укусу москітів та ос без надії на спокій.

Перш коло – лімб. Це місце для душ, які не зробили нічого поганого, але не були християнами. Тут немає кари, але вони не можуть потрапити до раю.

Друге – коло грішників пристрасті. Тут карають тих, хто давав волю своїм пристрастям, наприклад, закохані, що зрадили. Вони кружляють у вітрі, як їхні емоції колись.

Третє – коло обжерливих. Люди, які занадто багато їли або випивали, вічно страждають під дощем і градом, затоплені в бруді.

Четверте – коло скупих і марнотратників. Вони штовхають важкі тягарі, зіштовхуючись один з одним через свої земні звички бути надмірно бережливими або розтратними.

П’яте – коло гнівних. Ті, хто були гнівні і ненависні, борються у болоті, яке символізує їхню внутрішню замуленість.

Шосте – коло єретиків. Люди, які відкидали церковні вірування, вічно печуться у вогняних трунах.

Сьоме – коло насильників. Тут караються різні види насильства, тирани затоплені в річці крові, а самогубці перетворені на дерева.

Восьме – коло обманщиків. Тут різні види шахраїв і зрадників страждають від вогню, змій і хвороб.

Дев’яте – коло зрадників. Найгірші злочинці, які зрадили своїх близьких чи народ, замерзають у льодовому озері, де сам Люцифер вічно жує зрадників.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка