Події

logo_white_2018-1.png

Чим дивуватиме Музей сучасного українського мистецтва Корсаків у лютому

В останній місяць зими у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків стартує проект «Дифузія». Він розпочнеться з виставки «Космос Емми Андієвської» 4 лютого в Музеї мистецтв Прикарпаття.

7 лютого в Залі актуального мистецтва МСУМК триватиме West Imarketing Forum про «Правильний ютуб». Захід розрахований на цілий день.

Музей та виставки функціонуватимуть цього дня у звичному режимі.

8, 9, 15, 16, 22, 23 та 29 лютого у нас – традиційний Мистецький вікенд для всієї родини.

Тільки для вас у МСУМК: позитивна та пізнавальна екскурсія від наших екскурсоводів, потому драйвовий квест та мистецький майстер-клас. Арт-блок завершиться складанням оригінальних пазлів, які вкінці вималюються в репродукцію відомої картини, представленої у музеї. У подарунок усі учасники «сімейного вікенду» отримають квитки у кіно чи Академію розвитку і пізнання «Робологікум» на вибір.

Вартість: 150 грн для дорослих та 100 грн для дітей!

Початок екскурсій о 12.00 та о 15.00 год. щосуботи та щонеділі.

Замовити креативні вихідні можна вже зараз: 066 142 5118.

21 лютого – продовження проекту «Дифузія», в рамках якого у Львові презентують виставку «Метафоричний реалізм Миколи Кумановського».

28 лютого стартує виставковий проект Василя Бажая у Залі змінної експозиції.

Василь Бажай – член Національної спілки художників України, засновник і глава департаменту концептуального мистецтва спілки. У сучасному українському мистецтві він – один з найвиразніших майстрів живописної пластики. Василь Бажай також є класиком у сфері інсталяції та перформансу в Україні,а також ready-made об’єктів.

Картини Василя Бажая знаходяться в музеях Львова, Києва, Хмельницького, а також у галереях та приватних колекціях України, Бельгії, США.

Відкриття – о 17.00 год. Вхід у день відкриття вільний! У МСУМК роботи Василя Бажая можна буде подивитись до 29 березня включно.

Також у лютому традиційно відбудеться проект «Крок на шляху мистецтва», який спрямований на співпрацю із творчою молоддю Волині. Головною метою є виявлення обдарованих молодих людей, які вирішили присвятити себе розвитку української художньої культури та сучасного візуального мистецтва; залучення їх до участі в культурно-мистецьких акціях та допомога їм у творчому пошуку фаховими порадами критиків, культурологів, досвідчених митців.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка