Події

logo_white_2018-1.png

Альбом-монографія «Герметичне коло Карла Звіринського» – переможець на Форумі видавців-2019 у номінації «Наукова література»

Альбом-монографія  «Герметичне коло Карла Звіринського» , який привезли на Форум видавців у Львові його автор –  Богдан Місюга  та фундатори  Музею сучасного українського мистецтва Корсаків  –  Віктор  і  Леся Корсаки , ставши переможцем у номінації «Наукова література».

У науковому ілюстрованому альбомі-монографії вперше системно висвітлено діяльність одного з осередків альтернативного мистецького Львова 1960-х – «Герметичного кола Карла Звіринського», творчість його учасників на фоні художніх процесів України та світу.

Вперше зібрані в єдиному науковому контексті ранні твори Карла Звіринського та його учнів: Романа Петрука, Олега Мінька, Богдана Сойки, Зеновія Флінти, Андрія Бокотея, Олександри Цегельської, Івана Марчука, Петра Грицика, Петра Марковича. Цитати з інтерв’ю, таблиці та конспекти лекційних зайнять відкривають правду про діяльність його «підпільної академії» та сутність творчого методу самого Вчителя.

Більшість артефактів дослідження були експоновані у масштабному виставковому проекті «Герметичне коло Карла Звіринського» (29.03-2.06.2019) у межах дослідницької платформи «Генеза» Музею сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку. Видання цікаве для мистецтвознавців, істориків та теоретиків мистецтва, культурологів та художників, усіх, хто цікавиться українським мистецтвом.

Видавництво: «Коло»
Мова видання: українська мова
Рік видання: 2018 р.
Обкладинка: тверда
Кількість сторінок: 264
Художник: Henyk
Жанр: Гуманітарні науки, Культура і мистецтво, Гуманітарні науки, Мистецькознавство, Мистецькі видання та арт-буки, Наукові видання

Видання побачило світ завдяки Музею сучасного українського мистецтва Корсаків  та автору – викладачу Львівської національної академії мистецтв Богдану Місюзі.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка