Діяльність

logo_white_2018-1.png

24 серпня Музей сучасного українського мистецтва Корсаків святкує День Незалежності України

Відразу чотири презентації унікальних мистецьких проектів відбудуться 24 серпня , у найбільшому святі нашої держави – День Незалежності України – у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що у Луцьку.

Родзинкою свята стане презентація масштабного арт-проекту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО» , присвяченого 30-й річниці Незалежності України. Передуватиме заходу представлення колективної монографії « Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака , який і розповість про видання.

«ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО» : протягом місяця митці зі всієї України мали змогу творити або пропонувати готову роботу як рефлексію на такі теми: історія України; людей, які відіграли важливу роль у її становленні; знакових історичних подій, які сприяли формуванню української державності. Загалом ми отримали понад 300 творів мистецтва від майже 200 учасників з різних куточків країни: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Ужгорода, Запоріжжя, Дніпра, Чернівців, Черкас, Рівного, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська та інших.

Крім того, цього ж дня відбудеться презентація двох мистецьких проектів: «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва , який і відкриє святкування 24 серпня у МСУМКУ, а завершиться День Незалежності в музеї Корсаків представленням виставкового проекту «Путями степової Одісеї» Петра Анти .

Музей Корсаків знову розширив виставкові площі: +2500 нових м² з унікальними арт-об’єктами!

Отже, зараз у МСУМКУ:
➡ 7000 виставкових площ
➡ 4500 арт-об’ктів
➡ 500 митців
Відкриття третьої очереди у – 24 серпня – на День Незалежності України з новими експозиціями!

У програмі:

15:30 – мистецький арт-дує «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва/ Київ – Черкаси, 2021

16:00 – презентація колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака

16:30 – відкриття арт-проекту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»

17:00 – відкриття виставкового проекту «Путями степової Одісеї» Петра Антипа /Київ/

Вхід вільний.

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка