Діяльність

logo_white_2018-1.png

21 вересня – День відкритих дверей в Музеї Корсаків!

Трохи більше року тому, у серпні 2018-го, відбулось урочисте відкриття Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК). Він досі залишається унікальним, бо жодне інше місто, включаючи Київ і Львів, не може таким похвалитися.

Це – місце, де зберігається одна з найкращих колекцій вітчизняного арту ХХ-XXI століття і живий доказ того, що неможливих стартапів не буває: за планами, масштабом фондів та здобутками музей сміливо може конкурувати з найбільшими виставковими комплексами світу. Тут експонуються роботи таких відомих українських художників як Олександра Архипенка, Тіберія Сільваші, Анатолія Криволапа, Миколи Кумановського та інших.

Команда вже реалізувала десятки кураторських проектів, а загальна виставкова площа становить близько 5000 кв. метрів.

21 вересня 2019 року Музей Корсаків запрошує на День відкритих дверей!

У програмі:

Презентація Малої Академії сучасного мистецтва

Безкоштовна екскурсія для усіх охочих!

Запрошуємо! Початок о 12.00 годині!

Чому варто дитину записати в Малу академію сучасного мистецтва?

На базі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків вже у вересні  стартує Мала академія сучасного мистецтва.

ЧОМУ САМЕ АКАДЕМІЯ, А НЕ ТРАДИЦІЙНА ХУДОЖНЯ ШКОЛА

Завдяки Музею Корсаків у Луцьку зараз найкраща колекція сучасного мистецтва в Україні. Але ці твори мало хто розуміє – бо немає культури сприйняття сучасного мистецтва. Нова дитяча академія має також завдання формувати новий смак – близький до сучасності.

ЯКОГО ВІКУ ДІТЕЙ НАБИРАТИМУТЬ

Набираємо із 12 років, але якшо будуть діти 11, або 13-14 – років – їх ніхто не вижене. Просто можуть бути проблеми в адекватному сприйнятті матеріалу. Крім того повна програма школи 5 років, і хтось зі старших може не встигнути її пройти до вступу в дорослу Академію.

ХТО ВИКЛАДАЧІ? ЧИМ ВОНИ ВИРІЗНЯЮТЬСЯ ВІД ВЧИТЕЛІВ УРОКІВ МАЛЮВАННЯ

Викладачами будуть молоді випускники Львівської академії мистецтв, котрі мають досвід роботи з дітьми. Їх перевага – відсутність стереотипів і рабського ставлення до державних програм. Молоді люди в стані перетравити нові методики. Крім того – вони ще самі розвиваються і роль “граючого тренера” для цього дуже підходить.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИВАТИМЕ НАВЧАННЯ І ЙОГО ПЕРІОДИЧНІСТЬ

Навчатимуть 3 години в день і спочатку 3 рази на тиждень. Далі перейдуть за бажанням на 4 годинний день і 4 дні. Четвертий вихідний плануємо віддати музиці чи танцям, бо без музики і просторового ритму неможливе навчання сучасного мистецтва.

Всі матеріали входитимуть у вартість. А вартість місячного навчання для особи коштуватиме 1600 грн.

ЧОМУ САМЕ НАВЧАТИМУТЬ В МАЛІЙ АКАДЕМІЇ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

Навчатимуть чотирьох предметів: графічний образ, кольорознавство і техніки малярства, час і простір, історія художньої форми ( історія національних художніх  традицій у мистецтві, історія стилів, семіотика, це все у комплексі із теорією музики та театру).

ДЛЯ ЗАПИСУ В МАЛУ АКАДЕМІЮ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА ТЕЛЕФОНУЙТЕ 066 920 88 51

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка