Виставки

logo_white_2018-1.png

08.07 о 17:00 відбудеться відкриття п’ятої воєнної фотовиставки “Небесний фотограф” – солдата ЗСУ, фотографа та активіста міста Ковеля — Максима Бурди

Запрошуємо лучан та гостей міста на п’яту війну фотовиставку «НЕБЕСНИЙ ФОТОГРАФ», солдата ЗСУ, фотографа та активіста міста Ковеля — Максима Бурді, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута.

До повномасштабної війни активно працював весільним фотографом, був співзасновником молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасником Молодіжної ради міста Ковеля, членом партії «Національний корпус», доброволець ТрВ Волинської області.

24 лютого, у перший день повномасштабної війни, не задумуючись ні на хвилину, добровільно приєднався до лав Збройних Сил України, хоча був комісований через хворобу хребта, і міг творити далі, допомагаючи армії.

Вже у складі 3-ї Окремої Штурмової Бригади Максим славився тим, що вправно керував БпЛА, філігранно наводивши артилерію на врага, завдяки чому було ліквідовано велику кількість росіян.

Символічним є його позивний «Фотограф», який він обрав для себе під чаc вступу до ЗСУ. Через свої світлини фіксував побут, навчання, портрети своїх побратимів, непрості емоції війни, перебуваючи під постійними обстрілами.

У листопаді 2022 року Максим створив Телеграм-канал «Military photographer», присвячений воєнній фотографії. Своїми роботами надихав не одну тисячу людей.

Збройні Сили України неодноразово публікували його роботи на своїх офіційних сторінках. Вже під час служби отримував безліч пропозицій щодо організацій персональних фотовиставок у різних містах України.

Після закінчення війни набільше хотів організувати фотовиставку воєнного фото за всі 11 місяців свого перебування на військовій службі.

Давню мрію Максима вже впʼяте здійснюють рідні, які будуть раді бачити кожного на офіційному відкритті фотовиставки:

8 липня, 17:00
м. Луцьк, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, м. Луцьк, вул. Карбішева 1

На відкритті виступатиме дівчина Максима, друзі, представники галереї та Волинської обласної ради.

Виставка триватиме до 30 липня.

Частину коштів з продажу фоторобіт, листівок, наліпок, худих та футболок буде перераховано до благодійного фонду «Янголи Азову»

#небеснийфотограф  #фотовиставка

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка