Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Відкриття Колумбом Америки (1492 р.)

Відкриття Америки Колумбом 1492 року – одна з найважливіших подій в історії, яка визначила хід подальшого розвитку світової цивілізації. Ось деякі цікаві факти про цю подію.

Колумб вирушив у подорож, сподіваючись знайти західний морський шлях до Азії. Він вважав, що досяг берегів Індії, коли прибув до Багамських Островів.

Подорож Колумба фінансувалася Ізабеллою I та Фердинандом II, королями Іспанії. Це було ризикованим вкладенням коштів, але воно виявилося вкрай вигідним для Іспанії.

Колумб вирушив у подорож на трьох суднах: «Санта-Марія», «Пінта» та «Нінья». З них тільки «Санта-Марія» була навігаційним судном, інші два були меншими та швидшими.

Прибувши до Нового Світу, Колумб зустрів індігенних народів, яких назвав «індіанцями», оскільки вважав, що знаходиться в Індії.

Відкриття Нового Світу спричинило так званий Колумбовий обмін, коли рослини, тварини, технології та хвороби були передані між Старим і Новим Світом. Це призвело до значних екологічних змін.

Є контроверсії щодо того, чи був Колумб першим європейцем, який відвідав Америку. Деякі докази вказують на те, що скандинавські вікінги могли досягти північної частини континенту в ХI столітті.

Колумб помер, не зрозумівши, що відкрив новий континент. Він думав, що досяг Азії, і не усвідомлював історичної важливості свого відкриття.

Америка була названа на честь Амеріго Веспуччі, іншого мандрівника та дослідника, який підкреслював, що Колумб відкрив новий континент, а не частину Азії.

 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка