Діяльність

logo_white_2018-1.png

У МСУМКу відбудеться допрем’єрний показ спектаклю «За серпанком» незалежного театру «Гармидер» за історичним романом Івана Корсака

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 26 лютого відбудеться допрем’єрний показ спектаклю-притчі про свободу на одну дію «За серпанком». В основі – останній роман волинського письменника Івана Корсака «За серпанком, загадковим серпанком» у постановці київського режисера Богдана Бондара.

 

«Коли світ вивертається навиворіт, коли у країні війна, коли будь-якою ціною прагнеш отримати свободу, коли в реальності жити нестерпно. І ти шукаєш альтернативу — за маревом, за серпанком. В’єтнам, хіпі, наркотики, КГБісти, ЦРУ, війна, мир, кохання… Гостро, зворушливо, актуально…».

 

Прем’єра вистави «ЗА СЕРПАНКОМ» від київського режисера Богдана Бондара це надзвичайний мікс очікувань.

 

По-перше, несподівано цікавий для луцького глядача акторський склад. Крім акторів «Гармидера» (Павло Порицький, Сергій Книшук, Тарас Кравчук, Сергій Панас, Юлія Яцун, Вадим Хаїнський) у виставі зіграють — київська акторка Анастасія Сегеда та актор Волинського обласного театру ляльок Олег Даниленко. По-друге, сам формат постановки історичного роману на сцені обіцяє неординарність. І нарешті гострота тем — хіппі, наркотики, війна, радянське шпигунство підігріває очікування.

 

А також, 27 лютого о 19:00 виставу можна переглянути у ГаРмИдЕр ангар-stage, вул. Залізнична, 9

 

Квитки вже у продажу за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/garmyder_27_02_2022

 

Інформація за номером: +38-099-248-18-86

 

Вхід — 200 грн

 

Квитки можна також оплатити коштами із «єПідтримки»

 

Кількість місць: обмежена

 

Дотримуємося карантинних вимог

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка