Діяльність

logo_white_2018-1.png

У Луцьку відбудеться церемонія вручення літературної премії імені Івана Корсака

Літературну премію імені видатного українського письменника, журналіста, почесного громадянина Луцька та Каменя-Каширського  Івана Корсака вперше було започатковано 2018 року. Першим Лауреатом став письменник, публіцист, філософ, викладач університету, заслужений діяч науки і техніки України Петро Кралюк, другим – український письменник, прозаїк, поет, критик, есеїст Микола Суховецький з Одещини.

Цьогоріч, традиційно 15 вересня, вже втретє відбудеться церемонія вручення престижної літературної премії ім. Івана Корсака.

Захід розпочнеться о 14.00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Нагородження відбудеться за участі голови журі, відомого письменника, директора видавництва «Ярославів Вал» Михайла Слабошпицького, фундатора премії, доктора економічних наук Віктора Корсака, журналіста, літературознавця, секретаря журі премії Сергія Козака, а також першого лауреата конкурсу – Петра Кралюка  та інших високоповажних членів журі конкурсу. До слова, усі наступні лауреати, згідно з положенням про вручення Премії автоматично стають членами журі.

Нагадаємо, що Літературну премію імені Івана Корсака 2018 року започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам’яті Івана Корсака.

Вручення премії відбуватиметься щороку до Дня народження письменника 15 вересня.

Згідно з положенням про Літературну премію ім. Івана Корсака, твір, представлений до участі на здобуття нагороди, обов’язково має бути присвячений історії України, написаний українською мовою на високому художньому рівні та мати великий читацький розголос.

Лауреата визначає журі шляхом таємного голосування. Він отримує диплом, медаль, а також грошову винагороду в сумі 50 000 гривень.

Запрошуємо журналістів, письменників, літературознавців,  представників влади та активну громадськість міста до участі у заході.

Вхід вільний (маска+дистанція)

Програма заходу:

  1. Вручення премії
  2. Презентація 2-ох томів із багатотомника Івана Корсака: «Отаман Чайка. Немиричів ключ» та «Таємниця святого Арсенія. Мисливці за маревом».
  3. Презентація пісень на слова Івана Корсака у виконанні народної артистки України Світлани Мирводи.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка