Елементи Космогонії

logo_white_2018-1.png

Про ноосферу та наші діяння

Історія людства схожа на велику книгу, наповнену розповідями про боротьбу та єдність, про світлі винаходи і темні часи. У цій історії кожна глава відкриває нам пригоди великих винахідників, як-от Томас Едісон з його електричною лампочкою або Альберт Ейнштейн, який відкрив теорію відносності.

З іншого боку, є фігури, які принесли хаос і руйнацію – Адольф Гітлер чи Володимир Путін, які розв’язали війни, що призвело до масових людських трагедій.

Добро не може повністю перемогти зло, адже вони існують у вічній рівновазі, яка змушує нас розвиватися, міркувати і шукати нові шляхи вперед. Це постійне змагання між протилежностями спонукає нас до змін і прогресу.

Ми бачимо, як великі відкриття – колесо, друкарський верстат, інтернет – дали нові можливості для людства. Проте історія не обходиться без катастроф, як-от аварії у Чорнобилі та на Фукусімі, які показали нам ризики технологічного прогресу.

Ці події змушують нас визнати важливість балансу між розвитком та безпекою, між новаціями та їхніми можливими наслідками для людей та довкілля.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка